Örgü Modelleri Bebek Örgüleri MODELLER DE ŞAHANE VE SEVİMLİ DURAN KALPLER

MODELLER DE ŞAHANE VE SEVİMLİ DURAN KALPLER

988
Nazarca-sahne-kalpler-2-renk-kabarik-modelli
Nazarca-sahne-kalpler-2-renk-kabarik-modelli

Bebek örgülerinde bilhassa Çok şahane ve sevimli Duran, şiş örgüde İki renkli Kalp desenli Kabarık yürekler örgü modeli tarifi.

Önceki çalışılan modelde kalpler kırmızı, alt zeminde beyaz renk kullanılmış. Örgü anlatımında ise kabarık kalp desenleri turuncu, yine zeminde beyaz ile model anlatımı yapılmış.

kirmizi-beyaz-2-renk-kalp-orgusu
kirmizi-beyaz-2-renk-kalp-orgusu

Bu tarz sıralı desenli modeller örgünün bütününde de kullanılır, isteyenler sadece örgüde belirli yerlerde kol manşet üstü, etek mi manşet üstü gibi yerlerde birer sırada uygulayabilirler.

Nazarca Örgüler den Çift taraflı Süper Tunus örgüsü modeline de sayfamızdan önceki çalışmalarımız olarak görebilirsiniz.

2021-sesli-sis-modelli-kalpli-ornek-leri
2021-sesli-sis-modelli-kalpli-ornek-leri

Sade ufak kabarcık desenli Nazlı Tomurcuklar örgü modeli de 2021 in en zarif ve örneklerinden sitemizde tarifi ile.

Kanalımız nazarca örgü modelleri çalışmalarından olan Şahane Duran kalpli örgü modeli yapılışı adı altında paylaştığımız bebek ve çocuk örgü üzerine çok yakışan bir örnek.

Bebek kazakların da hırkalarında kol ucu, etek ucu ya da ön parçanın belirli kısımlarında bu desenleri yerleştirebilirsiniz.Arzu ederseniz Desenler arasındaki beyaz örgü mesafesini 2-3 sıra daha arttırabilirsiniz.

orgu-kabaran-kalpler-sis-desenleri
orgu-kabaran-kalpler-sis-desenleri

Kalpli örgü modeli 8 ilmek ve katlarından oluşmakta. Tüm ilmekleri 8 ve 8’in katları olacak şekilde ek olarak 3 ilmekte atmanız yeterli.

Kırmızı Beyaz Kalpli Model Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz