ÇİT BAKLAVALI TUNUS BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

tunus-isi-cift-baklavali-bebek-battaniyesi
tunus-isi-cift-baklavali-bebek-battaniyesi

Tunus Bebek Battaniyeleri-Tunus Örnekli Bebek Battaniye Modelleri ve yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı iki renkli Çift Baklava Örnekli Bebek Battaniyesi Örneği.

Ören hanım anlatımlı Örgü Tunus Battaniye modeli son yıllarda özellikle Tunus Bebek Örgü Takımları ile yapılan Battaniyeler çok seviliyor.

tunus-cift-baklava-modeli
tunus-cift-baklava-modeli

Daha önce size Tunus Örgüleri ile ilgili bir çok çalışmayı burada hem Açıklamalı Tunus İşi olarak hem Yunus Modelleri olarak çok sundum.

Tunus İşi Hırka modelleri için Örgü Smokin Hırka modeli yapılışı bunlardan sadece bir tanesi.

Tunus İşi Atkılar yine Tunus örgüsü ile yapılan Şık ve Kolay Tunus Atkı Yapılışı ile Tunus örgü örnekleri nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Rakamlı Tunus Battaniye modelleri en az Alfabeli,İsimli Tunus Bebek Battaniye Modelleri kadar çok ilgi gördü.Yapılışı detaylı anlatımlı Sayılı Tunus Örnek yapımı.

Tunus örgülerde en çok kullanılan Pıtırcık Örneği ile Tunus Rakamlar ve Baklava modeli yapılışı battaniye modellerine bu örneği çok görebilirsiniz.

tunus-orgu-cift-baklava-modeli
tunus-orgu-cift-baklava-modeli

Çift Baklavalı Tunus Battaniye

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. 75 TANE BEBEK BATTANİYESİ MODELİ | Nazarca.com
  2. TUNUS İŞİ YANDAN ÇARKLI MODELİ VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com
  3. TUNUS İŞİ ÇİÇEKLİ BATTANİYE MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*