Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 75 TANE BEBEK BATTANİYESİ MODELİ

75 TANE BEBEK BATTANİYESİ MODELİ

16853
2017-cesitli-orgu-bebek-battaniyeleri
2017-cesitli-orgu-bebek-battaniyeleri

2017 Örgü Yeni Battaniye Modelleri Tunus örgüsü ,Tığ işi ve Şiş ile yapılan Bebek Battaniye Modelleri ve Örnekleri için sizlere 75 tane Yeni Battaniye Modeli.

Örgü Fiyonklu Battaniye modelleri için gelen istekler üzerine Haroşa örneği ile yapılan Küçük kurdele ve inci boncuklar ile süslenen Battaniye modellerini resimlerde görebilirsiniz.

2017-cesitli-orgu-bebek-battaniyeleri
2017-cesitli-orgu-bebek-battaniyeleri

Etrafı Kurdele ile geçilen Örümcek örnekli Kenarları Ponponlu ve Çiçek örgülü Şirin Battaniye modelleri içinde hem Kız Bebek Battaniyeleri ve Erkek Bebek Battaniyeleri sizlere güzel örgü fikirleri verebilir.

2016 Bebek Battaniyeleri içinde de çok Tunus İşi Battaniyeler istendi ancak 2017 Battaniyeler için Şiş örgü örnekleri ile yapılma oldukça şık Burgulu,Saç Örgülü, Pıtırcık örnekli ve Ebruli ipten yapılan Battaniyeler her cinse uygun.

Oklava Örgü modelini bir çok bayan bilir.İşte Oklava Modeli ile çok şey örülüyor ama burada Sarı renkli Oklava modelli Battaniye Modeli Oklava ve Kalın şişle yapılan Modeli inceleyebilirsiniz.

Ebruli ipten Firkete Bebek Battaniyesi,Koza İpten Bebek Battaniye ve Kadife İpten Bebek Battaniyeleri için değişik modeller çok güzel görünüyor.

60 Adet Bebek Battaniyesi modelleri için burada daha önce paylaştığım diğer Yeni Battaniye Modelleri burada.

Son paylaşımım Örgü Ajurlu Mısır Modeli şiş işi örnekler için Bu gece sizler için burada paylaştım. Tığla Örgü Bayan Hırka yapımı Türkçe baştan sona Hırka yapımı.

Resimlere Tıklayıp Daha Büyük Görebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. sadece foto koymak yetmiyor, ben de internetten bulup bakarım, lütfen videolu açıklamalarını da ekleyiniz, daha da önemlisi kendiniz örerken çekilmiş Türkçe videolar tercihimizdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz