ÖRGÜ KEDİ ÇIRMIĞI YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

kedi-cirmigi-orgu-bayan-yelek-ornegi-yapimi
kedi-cirmigi-orgu-bayan-yelek-ornegi-yapimi

Kedi Çırmığı  Örgü Yelek Modeli değişik isimleri olan Bahar Çiçekleri Örneği,Kedi Pençesi Örgü Modeli gibi isimler ile bilinen Örgü Kedi Çırmığı Türkçe Videolu anlatımlı Yapılışı.

Geçenlerde paylaştığım Örgüden Kadın Yelekleri sayfamda Örgü Deseni olarak paylaştığım da çok beğenilmiş ti. Sevgi hanımın Bu Modeli çalıştığını görünce çok mutlu oldum ve sizler ile hemen paylaşmak istedim.

Yazlık Bayan Yelekleri ve Şallar için bu Modelden Gelin Şalları ,Örgü Gelin Yelekleri harika olur. Sevgi hanım Kedi Çırmığı modelini bir kaç çeşit iple bizlere nasıl duruyor göstermiş.

kedi-cirmigi-yelek-modeli-yapimi
kedi-cirmigi-yelek-modeli-yapimi

5 ve katları ara Su Örneği ile 8 Ve Katları ile yapılan Kedi Çırmığı Örgü Motifi detayları ile alttaki Örgü videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bayanlara Yelekler ve Bebeklere Battaniye Modelleri için gelen istekler üzerine Buradaki Örgü Modellerini sizler için derledim.Tam  75 Tane Yelek ve Battaniye modeli bir arada burada.

kedi-pencesi-orgu-yelek-modeli
kedi-pencesi-orgu-yelek-modeli

Ponponlu Kolay Örgü Modeli Örgülerde desenler yapmak Güzel Örgü Motifleri öğrenmek isteyenler için Basit ama kolay bir Örnek olarak yine anlatımlı Örgü Videosu ile Bugünün güzel Örgü Örneklerinde.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*