Örgü Modelleri ÖRGÜ KEDİ ÇIRMIĞI YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ KEDİ ÇIRMIĞI YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

4259
kedi-cirmigi-orgu-bayan-yelek-ornegi-yapimi
kedi-cirmigi-orgu-bayan-yelek-ornegi-yapimi

Kedi Çırmığı  Örgü Yelek Modeli değişik isimleri olan Bahar Çiçekleri Örneği,Kedi Pençesi Örgü Modeli gibi isimler ile bilinen Örgü Kedi Çırmığı Türkçe Videolu anlatımlı Yapılışı.

Geçenlerde paylaştığım Örgüden Kadın Yelekleri sayfamda Örgü Deseni olarak paylaştığım da çok beğenilmiş ti. Sevgi hanımın Bu Modeli çalıştığını görünce çok mutlu oldum ve sizler ile hemen paylaşmak istedim.

Yazlık Bayan Yelekleri ve Şallar için bu Modelden Gelin Şalları ,Örgü Gelin Yelekleri harika olur. Sevgi hanım Kedi Çırmığı modelini bir kaç çeşit iple bizlere nasıl duruyor göstermiş.

kedi-cirmigi-yelek-modeli-yapimi
kedi-cirmigi-yelek-modeli-yapimi

5 ve katları ara Su Örneği ile 8 Ve Katları ile yapılan Kedi Çırmığı Örgü Motifi detayları ile alttaki Örgü videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bayanlara Yelekler ve Bebeklere Battaniye Modelleri için gelen istekler üzerine Buradaki Örgü Modellerini sizler için derledim.Tam  75 Tane Yelek ve Battaniye modeli bir arada burada.

kedi-pencesi-orgu-yelek-modeli
kedi-pencesi-orgu-yelek-modeli

Ponponlu Kolay Örgü Modeli Örgülerde desenler yapmak Güzel Örgü Motifleri öğrenmek isteyenler için Basit ama kolay bir Örnek olarak yine anlatımlı Örgü Videosu ile Bugünün güzel Örgü Örneklerinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz