Örgü Modelleri FISTIKLI YOLLU YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

FISTIKLI YOLLU YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

4924
yollu-fistikli-orgu-yelek-modeli-yapilisi
yollu-fistikli-orgu-yelek-modeli-yapilisi

Örgü Fıstıklı Yollu Yelek Modeli Motifi Nasıl yapılır? istekleri üzerine bu güzel Tomurcuklu Burgu Örgü Modeli sizler için Türkçe Videolu Anlatımlı.

Örnek Model anlatan Şerife ve Sevgi hanım tarafından Tomurcuklu Burgu Yelek Modeli olarak paylaşılmış.Ancak ben 115 Tane Kadın Yelekleri  Modeli olan sayfamda bu modeli Yollu Fıstıklı Yelek Örneği olarak paylaştığım için burada da bu başlığı uygun gördüm.

fistikli-yollu-kadin-yelek-motifi
fistikli-yollu-kadin-yelek-motifi

İki usta Örgücü hanım tarafından anlatılan Modeli iki videoyu da izleyerek yapabilir Örgü Bayan Yelek Modeli olarak ne kadar yakışıyor Resimlerde görebilirsiniz.

Türkçe Videolu Örgü Yelek Modeli anlatımları için hem Baştan sonuna kadar anlatılan Yelek Yapılışı hem Yelek Modelleri,Örgü Yelek Motifleri için yukarıda ki menüden Örgü Videoları yaza bölüme bakın.

seker-pembe-ornekli-kadin-yelek
seker-pembe-ornekli-kadin-yelek

Sarmaşık Modelli Gelin Yeleği adında Zarif mi? Zarif şık mı? Şık bir Şiş İşi Gelin Kız Yeleği yapılışı için buradan lütfen.
Fıstıklı Yollu Örgü Modeli-Tomurcuklu Burgu

Fıstıklı Yolu Örnek-Tomurcuklu Burgu

8 YORUMLAR

  1. Sevgili Yasemin hanım modelin size ait olduğunu bilmiyordum.Çünkü resim üzerinde emek veren kişinin adı yazmadığı için bende ön görsel resminde bu modelin tarifi Nazarca sitesinde olduğunu anlatmak adına üzerine site adını yazdım. Ayrıca bu model sadece bende değil neredeyse tüm örgü sitelerinde üzerinde bulunduğu site adı ile yayınlanmak ta .Bunu görmek için resim üzerine sağ tıklayıp “Google de bu resmi ara” seçeneğini kullanabilirsiniz.Ama siz arzu ederseniz yazı altına emek veren kişi olarak sizin adınızı yazabilir ya da diğer tüm siteler kaldırdığı zaman ben de emeğinize saygı elbette sayfamdan model resmini kaldırabilirim.Ama lütfen Yüzerce sitede bu şekilde yayınlanan Yelek modelinin hesabını tek benim sitem üzerinden yaparak bana da haksızlık yapmayın.Sizin rızanız dışında bir şey yapmayacağıma emin olun.Ördüğünüz Model çok güzel olduğu için bu kadar ilgi görmüş ve tüm sitelerde model olarak sizin yaptığınız model örnek gösterilmiş.

  2. Siz başkasına ait yeleğin üstüne bir de sitenizin isminizi yazmışınız bunun yasak olduğunu bilmiyorsunuz şeker pembesi bana ait dilek hanım hertürlü size telif hakkı bulanabilirim

  3. Resmi google da tarattığım da bbu görselin yüzlerce sitede yayınlandığını görebilirsiniz. Ancak ben emeğe saygı duyan biri olarak bana telif hakkınızın bir kopyasını gönderdiğinizde sayfada resim kaynağı olarak adınızı severek yayınlarım. Resim kayıtlarına baktığımda modelin Pinterestte anonim paylaşım olduğu ve Telif hakkı olduğuna dair bir kanıt olmadığını gördüğüm için yayınladığım bu modeli diğer sitelerden kaldırtığınız da bende emeğinize aynı saygıyı göstereceğimden emin olabilirsiniz.Saygılarım ile

  4. Pembe fistikli yelek bana aittir üstüne yazınızı yazmissiniz tehlif hakkım bulunmaktadır

  5. Merhaba nazarca com paylasimlariniz için çok teşekkür ediyorum hepsi çok güzel videolar çok iyi resimlerinizi ve videoları paylaşıyorum sizin için bir sakıncası varmı bazıları çok sıkıntı yapıyor onun için sordum bu soruyu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz