Örgü Modelleri EN ÇOK ARANAN YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞLARI

EN ÇOK ARANAN YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞLARI

17598
Aile-boyu-yelek-modelleri-bayan-bebek-cocuk
Aile-boyu-yelek-modelleri-bayan-bebek-cocuk

Aile Boyu Yelek Modelleri sayfasını hazırlamamda ki amaç En Çok Aranan Örgü Anne Yelekleri,Örgü Bebek Ve Çocuk Yelekler ayrıca Babalar İçin Örgü Erkek Yelek modelleri ve Örneklerini sizlere Türkçe videolu baştan sona anlatılan Yelekler ile Tüm Aileniz için Bu sayfada Yelek Modelleri bulabilmeniz için.

Yelek Modelleri sayfası için 2-3 tane Açıklamalı Bayan Yelekleri ve Örgü Anlatımlı Kız ve Erkek Bebeklere Yelek yapılışı olarak Detaylı 2017 yılının en çok aranan Yelek örneklerini sizlere sunma istiyorum.

Resimlerde görmüş olduğunuz Yelek Örgü Örneklerinin bir çoğunun Örnek yapılışı bazı modellerinde baştan sona anlatılan Kadın Yelekleri,Bebek Yelekleri olarak açıklamaları Örgü Videoları bölümünde bulunuyor.

Yelek Görselleri içinde Tığla Gelin Yelekleri,Örgü Çeyizlik Gelin Yeleği,Anne Yelekleri,Şiş işi Yelekler ve Tunus İşi Yelekleri nasıl örmüşler sizlere fikir verebilecek bir çok Örek görebilirsiniz.

Örgülerin başlarında Fırfırlı,Dalgalı gibi örgü balama çalışmaları ve Arkasında Kot kumaş kullanılan Tığ işi Yelek modelini çok ilginç buldum.

“Ben Yelek örmeyi biliyorum sadece Yelek Örneği arıyorum” diyen hanımlara Erkek Yelek Örneği Pirinçli Baklava Örneğini Bayan Yelekleri için Şiş işi Örnek olarak ta Ajurlu İstiridye Örneğine buralardan bakabilir bu örnekleri Türkçe videolu olarak öğrenebilirsiniz.

80 Tane Yelek modeli ve içinde Tığ işi Yelek örneği anlatımı olan bu çalışmalara da bakabilirsiniz. Bayan Örgü Yelekler için hazırlanan çalışmalarında bulunduğu Güzel modelleri burada da görebilirsiniz.

Örgü Anne Yelekleri dendiğinde işte burada ki Son Model Yelekleri eminim çok beğneceksiniz.

Resimlere Tıklayıp Modelleri Detaylı Görebilirsiniz

Bağlamalı Çiçekler Yelek örneği

Türkçe Videolu Baştan Sona Açıklamalı Yelek Videoları
Ajurlu Çam Örgü Bayan Yelek Yapımı

2. devam videosu

Kaynana Örmez Gelin Giymez Yelen Anlatımı

Yelek Koltuk Kesimi

Baştan sona anlatımlı Kız Bebek Yeleği

Tunus İşi Şirinem Beek Yelek-Baştan sona anlatımlı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz