Skip to main content


zincirli-fileli-yelek-ornegi-tig-modeli

ÖRGÜ TIĞLA ZİNCİRLİ FİLELİ YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Örgü Zincirli File Modelli Tığ İşi Yelek Örneği kolay Baharlık Anne Yelekleri Bayanlar için Basit ama Şık Örnekli Yelek Modelleri için Zincirli Fileli Fıstıklı Yelek Örneği Türkçe Videolu Tarifi.

Bu kadar delikli ve modelli Yelek Örnekleri aynı zamanda Bayanlar için Uzun Tunik şeklinde File Modelli Bayan Tunik Yeleklerde de çok yakıştırıyorum.

Özellikle biraz Balık etli olan hanımlar Kot Pantolon üzerine Kıs Bluz giydiklerinde Bu tarz Tığ işi uzun Tunik Modelli Yelekler ile he şık hem daha rahat oluyorlar.

zincirli-Yelek-Ornegi-Yapilisi
zincirli-Yelek-Ornegi-Yapilisi

Fileli Zincirli Fıstıklı Yelek Modeli için hem kenarlarda Hem Yelek Lastik Modelini Tığla Nasıl yapılır? öğrenebilirler. Bu şekilde Koltuk kesimleri Yaka Yelek Kesimi için daha rahat olur.

Zincirle yapılan File Modelinin arasında yapılan Trabzanlar yerine bol dolgulu Fıstık Modeli yapılırsa Hem dağa ilgi çekici hem Kışlık ya da Mevsimli Örgü Bayan Yeleği olarak kullanabilirsiniz.

Tığla Neler Örülür ? paylaşımları için burada ki Örgü Lale Bahçesi Lif Modeli yapılışı ile birlikte en değişik ve güzel Çeyizlik Örgü Tığ İşi Lif Modelleri için bu sayfaya da bakabilirsiniz.

Daha zarif ve inci Tığ İşleri için Yazma Modeller,Yemeni,Havu ve çeşitli Kenar Oyası Modelleri için İğne ve Tığ Oyalar olan burada ki Güzel Oya Modelleri çalışmalarında ayrıca 2 model anlatımı da var.


Zincirli Fileli Tığ Yelek Modeli,Zincirli Yelek Örneği Yapımı,Kolay Zincirli Yelek Örneği,Baharlık Tığ İşi Yelek,Yelek Örnekleri Kolay,Yelek Örneği 2017Benzer Yazılar:

ÇİÇEK ŞEKLİNDE KAT KAT TIĞLA KIRLENT ÖRME
Yuvarlak ,tığla örülen lahana gibi kat kat olan kırlentleri görmüşsünüzdür. Burda resimli görsel anlatımlı şeklinde nasıl yapıldığını tüm detaylarıyla göstermişler. Öncelikle ortadan zincir örerek başlanıcak zincirin çevresi düz trabzanla doldurulduktan sonra 6 adet çiçek şekli oluşturmak için trabzanların içine 6 adet trabzandan oluşan çiçeklr yapılacak motif bitirilicek. 2. sıra için ...
İP DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI
Videolu Örgü Modelleri-Türkçe Videolu Anlatımlı İp Dolamalı Kolay Örgü Modeli oldukça basit ve örmesi keyifli istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Örgü iğneleri ile örülen güzel bir örnektir. Anne işleri bizlere yine Türkçe olarak hem anlatılan hem detayları ile İp Dolamalı Örneği nasıl örülür? gösterdikleri çok güzel ve anlaşılır Örgü Videosu sunmuşlar.Sizlerinde beğeneceğini ...
BATİK DESENLİ ÖRGÜ ÜÇGEN FISTIKLI ŞAL MODELİ AÇIKLAMALI
Açıklamalı Batik Desenli Fıstıklı Şal Modeli atik ipten Örgülerde yakıştığı kadar Şal modellerinde de çok yakışıyor. Kendisine Şal Örneği arayanlara Videolu yapılışı. Eğer amacınız Üçgen örülen şal yerine Düz uzun Şallar örmek ise o zaman yine Batik ile yapılan Bugün gündüz yayınladığım Zincirli Şal Yapılışına da bakabilirsiniz. Şal örmek için köşeden başlıyor ...
PATİK MODELİ TIĞ İŞİ TARİFİN DE DİKİNE BURGULAR TARİFİ
Dikine Burgulu Örnekle yapılmış Patik ucu yuvarlak sihirli halka ile başlanıp artırmalar ile trabzanlar yapılıp 3 sıra Desen uygulamasına geçiliyor. Sırası ile yanlardan ilmek ayrımı ve Topuk ile tamamlanarak bitiriliyor.2 Numara Tığ ve 1 Tek Patik ipi ile burundan 46 trabzan olana kadar artırın. tig-orgu-dikine-burgulu-bayan-patik Dikine Burgu örneği ile ...
DANTEL ODA TAKIMLARI
Her GençKızın Çeyizinde Olur Danteller,Dantel İşlemesini Bilene Kolay,Bilmiyene Çok Zordur.Bu Sayfada Siz Genç Kızlarımızın Çeyizlerine,Evini Güzelleştirmek İstiyen Bayanlara çeşit,çeşit Dantel Örnekleri.Dantel Oda Takımları,DantelYatak Odası Takımlar,Dantel Vitrin Takımları,Oda Takımı örnekleri,Çeyizlik Dantel İşleme Örnekler.Buyrun Hep Beraber:)
YENİ KABARIK MODELLİ ŞİŞ ÖRGÜSÜ ÖRNEK ÇIKARMA
Örgü Tariflerini izleyip Örnek çıkarabilir Örgü Arşivinize Yeni Kabarık Modelli Örgü Motifi ile bir model daha katabilirsiniz. Kız ve Erkek Örgülerin de  çok kullanışlı bir modeldir. Öncesinde size gösterdiğim Havlulara Yazmalara İplik Oyası Model Tarifini buradan görebilirsiniz. Her modele kullanılacak bir örnek önerisi daha vermem gerekirse o zaman burada ki Ajurlu ...
ANLATIMLI ŞIK SAÇ ÖRGÜLÜ BAYAN BERE MODELİ
Kışın soğuk havalarda bere vazgeçilmez bir kış giysisi. Eğer uygun kıyafetlerle kombine edilirse bayanlara çok yakıştırıyorum ben.Tarifini verdiğim bu bereyi giysinizin rengine uygun güzel bir ip ile örerseniz,Eminim size çok yakışacaktır.Tabi sevdiklerinizede armağan edip onlarımutlu edebilirsiniz. Yapılışı İstediğiniz renk ortakalınlıkta ip, 6 numara şiş Ören kişi 16 ilmek başlamış ,3 ters + 8 düz(saç ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir