Örgü Modelleri ÖRGÜ TIĞLA ZİNCİRLİ FİLELİ YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ TIĞLA ZİNCİRLİ FİLELİ YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

1205
zincirli-fileli-yelek-ornegi-tig-modeli
zincirli-fileli-yelek-ornegi-tig-modeli

Örgü Zincirli File Modelli Tığ İşi Yelek Örneği kolay Baharlık Anne Yelekleri Bayanlar için Basit ama Şık Örnekli Yelek Modelleri için Zincirli Fileli Fıstıklı Yelek Örneği Türkçe Videolu Tarifi.

Bu kadar delikli ve modelli Yelek Örnekleri aynı zamanda Bayanlar için Uzun Tunik şeklinde File Modelli Bayan Tunik Yeleklerde de çok yakıştırıyorum.

Özellikle biraz Balık etli olan hanımlar Kot Pantolon üzerine Kıs Bluz giydiklerinde Bu tarz Tığ işi uzun Tunik Modelli Yelekler ile he şık hem daha rahat oluyorlar.

zincirli-Yelek-Ornegi-Yapilisi
zincirli-Yelek-Ornegi-Yapilisi

Fileli Zincirli Fıstıklı Yelek Modeli için hem kenarlarda Hem Yelek Lastik Modelini Tığla Nasıl yapılır? öğrenebilirler. Bu şekilde Koltuk kesimleri Yaka Yelek Kesimi için daha rahat olur.

Zincirle yapılan File Modelinin arasında yapılan Trabzanlar yerine bol dolgulu Fıstık Modeli yapılırsa Hem dağa ilgi çekici hem Kışlık ya da Mevsimli Örgü Bayan Yeleği olarak kullanabilirsiniz.

Tığla Neler Örülür ? paylaşımları için burada ki Örgü Lale Bahçesi Lif Modeli yapılışı ile birlikte en değişik ve güzel Çeyizlik Örgü Tığ İşi Lif Modelleri için bu sayfaya da bakabilirsiniz.

Daha zarif ve inci Tığ İşleri için Yazma Modeller,Yemeni,Havu ve çeşitli Kenar Oyası Modelleri için İğne ve Tığ Oyalar olan burada ki Güzel Oya Modelleri çalışmalarında ayrıca 2 model anlatımı da var.


Zincirli Fileli Tığ Yelek Modeli,Zincirli Yelek Örneği Yapımı,Kolay Zincirli Yelek Örneği,Baharlık Tığ İşi Yelek,Yelek Örnekleri Kolay,Yelek Örneği 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz