Örgü Modelleri 90 TANE LİF MODELİ VE LALE BAHÇESİ BANYO LİFİ YAPILIŞI

90 TANE LİF MODELİ VE LALE BAHÇESİ BANYO LİFİ YAPILIŞI

29207
nazarca-orgu-lif-modelleri-2017
nazarca-orgu-lif-modelleri-2017

Lale Bahçesi Lif Modeli-Tığla örülen Renkli ve Çok Kolay Fıstık Lale Bahçesi Örgü Banyo Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı  ve 90 Tane Örgü Tığla Lif Modelleri.

Hafta sonu temizliği derken ancak sizlere güzel Örnekler sunabilmek için vakit buldum.

Kimler Bugün bizlere Hangi Örgü Tariflerini sunmuşlar diye bakınırken Ören Hanımın anlatımı yaptığı bu Çok Kolay Lif Örneğini Lale Bahçesi Modelini gördüm ve çok beğendim.

Bu şekilde Bol Fıstık örnekli Lifler çok güzel köpürdüğü için hem güzel temizler hem yumuşak olduğu için Benek Lif Modeli olarak ta kullanabilirsiniz.

Saplı Çilek Lif Örneği olarak geçe sizlere Saplı Ve Yeşil ile Sarı tonlarında örülen Çilek Şeklinde bir Lif Modeli daha sunmuştum.

lale-bahcesi-tig-isi-lif-modeli
lale-bahcesi-tig-isi-lif-modeli

Sitede Çeşitli Lif Modelleri var. Facebook Lif Modelleri için bana en çok mesaj yollanan yer olduğu için genelde sizler için Anlatımlı Lif Modelleri sunmaya çalışıyorum.

Bu Nedenle Örgü Lif Siteleri için ne kadar Örgü Lif Örme Videoları varsa sanırım benim de en az o kadar belki daha çok Açıklamalı Lif Modellerim bulunuyor.

Çeyizlik Lif Modeli içinde 2017 Lif Modelleri Yuvarlak Volanlı Lif Örneğine bakabilir kabarık deseni harika modeli ile en güzel Örgü Ovunma bezleri için Yukarıda bulunan menüde Lif Modelleri yazan bölüme bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz

Lale Bahçesi Lif Modeli Yapılışı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz