YUVARLAK 6 DİLİMLİ ÇEYİZLİK LİF ANLATIMLI

6-dilimden-yuvarlak-ceyizlik-lif-modeli
6-dilimden-yuvarlak-ceyizlik-lif-modeli

Yuvarlak 6 Dilimden Oluşan Gül Desenli Sarı Beyaz 2 Renkli Örgü Tığ işi Örgü Banyo Lifi Yapımı. Model Türkçe Videolu açıklamalı Yapım aşamalı.

Dilimli Lif Modeli Ayrı,ayrı dilimler halinde Üçgen parçalar şeklinde örülmüş gibi görünüyor ancak Ortadan Sarı iple başlanan 2 kat lif ipi ile 2 renk şeklinde tek parça Lif Örneği olarak tamamlanıyor.

Lif Modelleri için Lif Kenarı Örneği Pıppırlı Kolay Kenar Lif Modeli şeklinde tamamlanıyor. Daha önce Ortadan Başlanan Kare Motifi Tığ işi Lif ve Battaniye modeli olarak Ponponlu Dilber Dudağı Lif Modelinin yapılışını öğrenmiştik.

yuvarlak-6-dilimli-ceyiz-isi-lif-modeli
yuvarlak-6-dilimli-ceyiz-isi-lif-modeli

İğne Oyası Günün Modelleri için de Kır Gülü İğne Oyası modeline buradan ulaşabilir ve Kibar bir Yazma İğne Oyası Modeli Öğrenebilirsiniz.
Yuvarlak 6 Dilimli Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*