ÖRGÜ ÇİÇEKLİ İSTİRİDYE ŞAL MODELİ YAPILIŞI
istiridye-cicekli-orgu-sal-modeli

ÖRGÜ ÇİÇEKLİ İSTİRİDYE ŞAL MODELİ YAPILIŞI


Örgü Tığ işi Çiçekli İstiridye Modeli ve yapılışı. Tığla yapılan Abiye Şal Modeli değişik Çiçek Motifi ile Türkçe Videolu Yapımı.

5 Numara Tığ Alize Angora Tarzı İple yumuşacık Şık ve Modeli ile göz alan Farklı Şal Modelini bizlere Emine hanım anlatıyor.

Bu Yıl Böyle Yumuşak modelli Şık Örgü Bayan Örgüleri ve burada göreceğiniz Örgü Bayan Hırkaları ve videolu Hırka yapılışlarını sitemiz de örebilirsiniz.

tig-isi-istiridye-cicekli-sal
tig-isi-istiridye-cicekli-sal

Şiş Örgüleri içinde evvelki gün paylaştım ve Bayanlar tarafından Bluzlu Yelek Örgü takımı çok beğenilen Ajurlu Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz.

Üçgen Şal Örnekleri için burada önceleri paylaştığım Köşeden başlanan Şal Modelleri için burada onlarca Örek bulabilirsiniz.
Çiçekli İstiridye Şal Modeli Video

This Post Has 4 Comments

 1. Ozlem

  Ya arkadaşım tamam anladık sen alışkınsin hem hizli konuşuyor hemde hızlı örüyorsun anlamak ve takip etmek mümkün değil. Yanı amaç takipçi kasmak veya sadece video yapmak mı bilemedim. Videolarına baktım hepside öyle. Yanı anlamak için videoyu defalarca başa sarmak zorunda kaldım. Yanı hicmi düşünmüyorsun bunu anlamadım.🙄

   1. Selma ozdemir

    Bu sal modelinin dikdörtgen yapmak isdiyom ama bir türlü beceremedim sizden ricam dikdörtgen olrak basarsanız vidyonunuzu hemen yapacam eellerinessağlık çok begendim rica etsem özelime atarsan daha cçokmemnun olurum

    1. Sevgili Selma Hanım maalesef o şekilde tarifi yok.Eğer bulabilirsem sayfaya eklerim ama daha önce hiç görmedim bildiğim kadar yok yine de araştıracağım

Bir cevap yazın