istiridye-cicekli-orgu-sal-modeli

ÖRGÜ ÇİÇEKLİ İSTİRİDYE ŞAL MODELİ YAPILIŞI

Örgü Tığ işi Çiçekli İstiridye Modeli ve yapılışı. Tığla yapılan Abiye Şal Modeli değişik Çiçek Motifi ile Türkçe Videolu Yapımı.

5 Numara Tığ Alize Angora Tarzı İple yumuşacık Şık ve Modeli ile göz alan Farklı Şal Modelini bizlere Emine hanım anlatıyor.

Bu Yıl Böyle Yumuşak modelli Şık Örgü Bayan Örgüleri ve burada göreceğiniz Örgü Bayan Hırkaları ve videolu Hırka yapılışlarını sitemiz de örebilirsiniz.

tig-isi-istiridye-cicekli-sal
tig-isi-istiridye-cicekli-sal

Şiş Örgüleri içinde evvelki gün paylaştım ve Bayanlar tarafından Bluzlu Yelek Örgü takımı çok beğenilen Ajurlu Örgü Modeline buradan bakabilirsiniz.

Üçgen Şal Örnekleri için burada önceleri paylaştığım Köşeden başlanan Şal Modelleri için burada onlarca Örek bulabilirsiniz.
Çiçekli İstiridye Şal Modeli Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “ÖRGÜ ÇİÇEKLİ İSTİRİDYE ŞAL MODELİ YAPILIŞI”

  1. Ya arkadaşım tamam anladık sen alışkınsin hem hizli konuşuyor hemde hızlı örüyorsun anlamak ve takip etmek mümkün değil. Yanı amaç takipçi kasmak veya sadece video yapmak mı bilemedim. Videolarına baktım hepside öyle. Yanı anlamak için videoyu defalarca başa sarmak zorunda kaldım. Yanı hicmi düşünmüyorsun bunu anlamadım.🙄

      1. Bu sal modelinin dikdörtgen yapmak isdiyom ama bir türlü beceremedim sizden ricam dikdörtgen olrak basarsanız vidyonunuzu hemen yapacam eellerinessağlık çok begendim rica etsem özelime atarsan daha cçokmemnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir