Örgü Modelleri ÖRGÜ GIYBET MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

ÖRGÜ GIYBET MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

794
orgu-giybet-modeli
orgu-giybet-modeli

Ajurlu ve Çapraz desenli İlginç ve güzel Örgü Gıybet Modeli 14 ve Katlarından oluşan+ Kenar İlmeği ile yapılan Bu Model Türkçe Videolu Anlatımı ile Örgü Sevenler için.

Model anlatımını Arzu hanım yapmış ve Örneğin adını bilmediği için ve o anda Gıybet şarkısını dinlediği için adını Gıybet Örgü Modeli Koymuş.

Bunun açıklamasını yapmamın sebebi bazı arkadaşlar Örnek isimlerinin lafını yapıp bu nasıl Örek adı diye kızıyorlar. Daha önce Facebook nazarca sayfamda paylaştığım Örgü Mum Alevi Modeli için bunu yaşamıştım.

orgu-giybet-modeli
orgu-giybet-modeli

Lütfen Model isimlerine takmayalım bu güzel Modellere emek veren hanımlara destek olarak Videoları paylaşalım,Abone olalım ve beğenelim bu şekilde teşekkür ederek Motive edersek emeklerinin karşılığını alan hanımlar bizler ile Güzel Örgü Videoları paylaşmaya devam ederler.

Konuyu yeterince anlattığıma göre bu güzel Model ile neler örülür? bakalım.Bana Göre bu Örgü Gıybet Motifi ile Çok güzel Kısa kollu ya da Kolsuz Örgü Bluzlar olur.

Örgü Bayan Yelekleri için Ajurlu Modelleri yakıştırıyorum ve Örgü Şiş Modeli Gıybet Örgü Örneği ile de çok güzel olur.

Son 2 paylaşımım olan Örgü El İşleri,Oyalar ve Danteller gibi çok model var ancak ben size Sonuncu olanları Yeni Modellerden Örgü Bilekli Bayan Patik Modeli yapılışı burada.

Tığla Yelek Modeli olan Bayan Yelek Modelleri için Kolay Tığ Örneği isteyen hanımlar burada ki Fileli Zincirli Bayan Yelek Modeline bakabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz