ÖRGÜ DÜĞÜMLÜ AJUR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

orgu-dugumlu-ajur-modeli
orgu-dugumlu-ajur-modeli

Örgü Düğümlü Ajur Modeli Gönül hanımın bana gönderdiği En Güzel Yeni Örgü Modelleri içinde çok beğendiğim Örneklerden.Düğümlü Ajurlar Örgü Modeli Türkçe videolu anlatımı ile bu modelden güzel örgüler yapılır.

dugumlu-ajurlar-orgu-modeli
dugumlu-ajurlar-orgu-modeli

Bebek Örgülerinde kullanabileceğiniz yapılışı kolay çok güzel Şirin bir örnek olan 10 ilmek ve 8 sıradan motifler oluşuyor ve Gönül hanım 2 motif şeklinde örneği öğretiyor.

Videolu Örgü Dersleri ve Anlatımlı Örgüler için en şık Örgü Örneklerini sitede Örgüler kısmında daha fazlasını görebilirsiniz.

Örgü Keklik izi Gece size gösterdiğim daha önce hiç görmediğim değişik Örgü deseni ile çok beğenilen Örgü Modelleri için bu örneğe bakmalısınız.

Düğümlü Ajur Örgü Deseni Bebek battaniyeleri,Örgü Bebek Yelekleri,Bebekler için Örgü Hırkalar,Atkı,Bere,ve Örgü Kazak,Ceket her türlü örgülerde çok yakışır.

orgu-dugumlu-ajurlar
orgu-dugumlu-ajurlar
dugumlu-ajur-modeli
dugumlu-ajur-modeli

Düğümlü Ajur Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 80 TANE ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ VE ÇEYİZLİK YELEK YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. DÜĞÜMLÜ AJUR MODELLİ BEBEK YELEK VE HIRKA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*