Örgü Modelleri BONCUK ÖRGÜ LASTİK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

BONCUK ÖRGÜ LASTİK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1608
Örgü Lastik Modelleri
boncuk-lastik-orgu-modeli-videolu-tarifi

En güzel Örgü Modelleri-Şiş işi Örgülerde Lastik Örnekleri-Esneyen Örgü Modelleri-Boncuk Lastik Örgüsü Nasıl Örülür? Videolu Anlatımlı Türkçe Konuşmalı Örgü Videoları ile güzel ve çok şık Örgüler.

Boncuk Örgü
boncuk-lastik-ornegi

Esnek Örgü Modelleri özellikle Bebekler için Örgü Modellerin de oldukça kullanışlı oluyor. Örgü giysiler esnediğinde hem Bebekler rahat ediyor hem Anneler Bebekleri giydirirken zorluk çekmiyorlar.

Boncuk Lastik Örgü örneği ile Bebek Bereleri,Çocuklara Örgü Şapkalar, Bebek Yelekleri gibi modellerde isterseniz örneği bir bütün isterseniz de Lastik Örgüsü olarak ta kullanabilirsiniz.

Gönülden Örgüler Boncuk Lastik Örgü Videosunu bize 2 değişik şekilde göstermiş. Örgü videolarında sizim de göreceğiniz gibi küçük bir Örgü tekniği ile ortaya iki farklı Lastik Örgü modeli çıkmış.Siz hangisini daha çok beğenirseniz onu kullanırsınız.

Gönülden Örgüler bu örneği Bebek Robaları ve Örgü Bebek Yeleklerinde kullandığını ve çok güzel göründüğünü Örgü videosunda da belirtmiş.

Açıklamalı Örgü Modelleri içinden dün size 2 tane yeni örgü modeli olarak paylaştığım 2 renkli Örgü Modelleri olarak sunduğum Çiçek Dizeleri Örneğine de bakmanızı önereceğim. Bu örneği Tığ işi Örgü Örneği olarak ta biliyor olabilirsiniz. Ancak Örgü şişleri ile yapılan Örgü modelidir.

Yine Gönülden Örgüler örgü kanalının bir sunumu olan ve çok beğenilen Örgü Modelleri içinden Faraş Örgü Modeline de buradan ulaşabilir bu Türkçe Anlatımlı tek renkli örgü modelinin yapılışını buradan görebilirsiniz.

Ben sayfaya Boncuk Örgü Lastik modellerini en çok beğendiğimden başlayarak 2 tane değişik örgü lastik örneği yapılışı şeklinde sayfa altına ekliyorum.Sizlere iyi seyirler ve keyifli örgüler

Örgü Lastik Modelleri
boncuk-lastik-orgu-modeli-videolu-tarifi

Şiş işi Boncuk Örgüsü Lastik Modeli Video 1


Farklı şekilde örülen Boncuk Lastik Örneği video 2

Boncuk Lastik Örgü Deseni
Boncuklu Lastik Örgüsü

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz