Örgü Modelleri SARMAŞIK DALLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

SARMAŞIK DALLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

4238
orgu-dali-deseni
orgu-dali-deseni

Sevgi Hanımın Örgüleri-Evet sevgili nazarca takipçisi Arkadaşlar günümüz güzel olsun diyerek söze başlıyor ve size

Sevgi hanımdan Türkçe videolu anlatımlı Sarmaşık Dalları Örgü Modeli yapılışını göstermek istiyorum.İnce örgü iğneleri ile örülen oldukça Kibar bir Örgü modeli olan Sarmaşık Dalları örneği nasıl örülüyor videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

sarmasik-dallari-orgu-modeli-yapilisi
sarmasik-dallari-orgu-modeli-yapilisi

Bugün sizinle ilk olarak Çekmeli Üçgen Örgü modelini paylaştım.Ajurlu Örnekler isteyenlere tavsiye bu örneği ben en çok Bebek örgüler için uygun olur diye düşünüyorum.Şöyle çıtır kibar ve çok şirin kolay Örgü Bebek Yeleği örebilirsiniz.

Uzun zamandır benden yoğun istek alan Yıldız Papatya Lif Yapılışı çalışmasına da az önce sayfamda yer verdim.Resimli anlatımlı Örgü Lif Modellerini ayrıca El işi ya da Örgü videoları yazan bölümlerde de görebilirsiniz.

orgu-dali-deseni
orgu-dali-deseni

İnci Çiçeği Örneği Sevgi hanımdan gelen güzel Örgü modellerinden. Bizlere hem şiş örnekleri hem tığ işi örnekler ile örgü örmeyi daha çok sevdiren Sevgi hanıma tekrar çok teşekkürler.

Sarmaşık Dalları örgü deseni 2,5 numara ince örgü şişleri ile örülerek başlanmış.Sonrasında örnek Tiftik örgü yünü ile iki kat şeklinde örülmüş.Örnek 1 Ters 1 Ajur 10 örnek ilmeği 1 ters 3 Ajur bir Ters olarak tan örnek toplam 20 ilmek ile başlanıyor.
Türkçe Videolu Sarmaşık Dalları Örneği Yapılışı İzle

Rusça Anlatımlısı

Волнистый узор спицами. ОЧЕНЬ оригинальный

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz