sarmasik-dallari-orgu-modeli-yapilisi

SARMAŞIK DALLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


Sevgi Hanımın Örgüleri-Evet sevgili nazarca takipçisi Arkadaşlar günümüz güzel olsun diyerek söze başlıyor ve size

sarmasik-dallari-orgu-modeli-yapilisi

sarmasik-dallari-orgu-modeli-yapilisi

Sevgi hanımdan Türkçe videolu anlatımlı Sarmaşık Dalları Örgü Modeli yapılışını göstermek istiyorum.İnce örgü iğneleri ile örülen oldukça Kibar bir Örgü modeli olan Sarmaşık Dalları örneği nasıl örülüyor videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bugün sizinle ilk olarak Çekmeli Üçgen Örgü modelini paylaştım.Ajurlu Örnekler isteyenlere tavsiye bu örneği ben en çok Bebek örgüler için uygun olur diye düşünüyorum.Şöyle çıtır kibar ve çok şirin kolay Örgü Bebek Yeleği örebilirsiniz.

Uzun zamandır benden yoğun istek alan Yıldız Papatya Lif Yapılışı çalışmasına da az önce sayfamda yer verdim.Resimli anlatımlı Örgü Lif Modellerini ayrıca El işi ya da Örgü videoları yazan bölümlerde de görebilirsiniz.

İnci Çiçeği Örneği Sevgi hanımdan gelen güzel Örgü modellerinden. Bizlere hem şiş örnekleri hem tığ işi örnekler ile örgü örmeyi daha çok sevdiren Sevgi hanıma tekrar çok teşekkürler.

Sarmaşık Dalları örgü deseni 2,5 numara ince örgü şişleri ile örülerek başlanmış.Sonrasında örnek Tiftik örgü yünü ile iki kat şeklinde örülmüş.Örnek 1 Ters 1 Ajur 10 örnek ilmeği 1 ters 3 Ajur bir Ters olarak tan örnek toplam 20 ilmek ile başlanıyor.
Türkçe Videolu Sarmaşık Dalları Örneği Yapılışı İzle

One thought on “SARMAŞIK DALLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir