Örgü Modelleri ÇEKMELİ ÜÇGEN AJURLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

ÇEKMELİ ÜÇGEN AJURLU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

389
cekmeli-ucgen-ajurlu-orgu-modeli
cekmeli-ucgen-ajurlu-orgu-modeli

Çekmeli Üçgen Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı,Videolu Anlatımlı Örgü Tarifi.Yaz gelmesine rağmen Çok güzel Örgü Modelleri gördüğümde hala sizler ile paylaşıyorum çünkü biliyorum ki Örgü Seven hanımlar her zaman benden yeni Örgü Örnekleri bekliyorlar.Bunun sorumluluğu ile size Bugün beni de beğendiğim Örgülerden örnekler sundum.

Fakat onları tanıtmadan önce bu sayfada paylaştığım adını benim koyduğum gerçek adını bilmediğim hoş bir Örgü modelini tanıtmak istiyorum.Örnek anlatımı Türkçe değil ancak Örgünün tarifini yapan hanımın hakkını yememek gerek çünkü örneği çok net ve anlaşılır bir şekilde göstermiş.

Ben örneğin adını ters şeklinde olan Üçgenden ve içinde çekme örgü tekniği ile yapılan Ajurlara dayanarak verdim.Bu örneğin tam adını bilen Arkadaşlar sayfanın altındaki yorum kutusuna yazarak hepimiz ile paylaşabilirler.

İlle de Türkçe Örgü Tarifli Videolar isteyen hanımlar için Bugün 2 tane çok güzel Tek renk örgü ipi kullanarak örülen Gelin Çiçeği Örgü Modeli ile İnci Çiçeği Örgü Modeli yapılışlarını sizler için paylaştım. Bu güzel Örnekleri videolarda gösteren Sevgi hanım sağ olsun bize Her gün 1 bazen 2 Örgü videosu paylaşıyor.

Her iki örnekte Beyaz renk ile örülmüş ve bol örnekli Ajur desenli Örgü Modelleri isteyen hanımların beğenisine sunuldu.

Altta Videosunu ve Nasıl Örülür Videosunu izleyeceğiniz Örgü deseni Çekmeli Ajurlu Üçgen Örgü Modeli nasıl örülüyor? Videosunu izleyerek öğrenebilir yakın dostlarınız için Facebook sayfanızda da paylaşabilirsiniz.

cekmeli-ucgen-ajurlu-orgu-modeli
cekmeli-ucgen-ajurlu-orgu-modeli

Videolu Örgü Tarifli Çekme Ajurlu Üçgen Örgü Modeli Yapımı İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz