Örgü Modelleri ZİKZAK MODELLİ TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

ZİKZAK MODELLİ TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

931

3 Değişil renkte Alize marka ip ile örülen Tığ işi Zikzaklı Bebek Battaniyesi Örneği Arzu hanım tarafından Türkçe Videolu olarak gösterilmiştir. Zikzaklı Örgü Modelleri Evinize Koltuk örtüsü ve Tığ işi Karyola Yatak Örtüsü olarak ta çok şık durur.

Tığla Örülen Örgü Örnekleri Videolu Tarifleri arasında El işleri yazan bölüme baktığınız da Örgü Kırlentler,Tığ işi Örgü Banyo Lifi modelleri,Tığla Örme Örgü Şal ve Etol Modelleri,Tığ işi Bayan Yelek Örnekleri gibi bir çok örneği resimli ya da Videolu anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Zikzaklı Örgü desenleri hem şiş hem Tığ ile yapılan güzel modellerden size başka modeller de göstermeyi istiyorum.Ancak ilk olarak son paylaştığım bazı modelleri göstereyim.

Kuş Üzümü Örgü Modeli bir çok Örgü Tarifi videolarda olduğu gibi Türkçe anlatımlı ve videolu.Yeşil renk örgü ipi ile örülen çok güzel bir örnek.

Lastik Baklava Örgü Deseni tek renkli oldukça şık Örgü şişi ile Yelek örmek için de Berelerin Örgü Etek ve Örgü Elbiselerde çok şık durur.

Çapraz Tümsekler Örgüsü Şişler ile Örgü Banyo Lifi örmeyi düşünenler bu örneğe bakmalı. Sadece Lif örneği değil Bebek örgüleri,Çocuk kazak ve Hırkalar,Bere,Battaniye kısaca her örgü modelinde kullanabilirsiniz.

Zigzag Döngüler Örneği şiş örnekleri arasında genelde tek örnek olarak kullanılıyor. Ancak Saç Örgülü modellerin kenarları ya da bere kenarları için bu örneği düşünebilirsiniz.

video-tigla-ziigzagli-bebek-battaniyesi-orme
video-tigla-ziigzagli-bebek-battaniyesi-orme

Zikzaklı Örgü Modeli Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz