Örgü Modelleri FISTIKLI ZİGZAG ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

FISTIKLI ZİGZAG ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

908
tig-isi-fistikli-zigzag-orgu-modeli-yapilisi

Zigzag Tığ İşi Örgü Modellerini seven hanımlara Tığla örülen Fıstıklı Zigzag Örgü Modeli yapılışı Videolu

fistikli-zigzag-tig-isi-orgu-modeli
fistikli-zigzag-tig-isi-orgu-modeli

anlatımlı.Sitemde sizler iin bir çok Zikzak Örgü Modelleri paylaşıyorum.Bunlardan bazıları Şiş işi bazıları Tığ işi Zigzaglı örneklerden oluşuyor.İki Yönlü Zigzag Örgü Deseni videoları için Örgü Tarifi videolara bakmanız yeterli.

Yabancıların adını “Crochet puff stitch ripple pattern” örneği olarak verdiği bu örnek “Tığ puf dikiş dalgalanma desen” olarak Türkçeye çevriliyor.Ben içine Fıstık dolgular yapıldığı için Fıstıklı Zig zag Örneği demeyi uygun buldum.

Bu güzel Fıstıklı Zigzag Örneğini ben en güzel Karyola,Yatak örtülerine yakıştırıyorum.Ancak bu örnek ile Bebek battaniyesi veya Koltuk üzerine uçlarında püsküller olan motifli bir Örtü de örülür.

Örgü Şiş iğneleri ile örülen Ajurlu Zigzag Örgü Modelini burada paylaşmıştım.Bu örneğe bakmak isterseniz özellikle File örgüleri Yazlık örgü modellerinde kullanmayı seven hanımlara tavsiye edebilirim.

Türkçe Videolu Şiş İşi Zigzag Örneği isteyen okurlarım için burada önceleri paylaştığım çok beğenilen bu örneğe buradan tıklayarak bakmanızı önerebilirim.

Geçen sene paylaştığım çok fazla yorum,beğeni ve paylaşım alan Zincirli Zigzag Tığ işi Yatak Örtüsü örneği Tığ ile örgü örmeyi tercih edenler için.

Daha bir çok Zig zag desenli örgülere El işleri bölümünde ya da sayfa altında bulunan Benzer Örgülerden ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz modelleri sayfa altından yorumlayabilir ve Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

fistik-ornekli-zigzag-modeli-orgu
fistik-ornekli-zigzag-modeli-orgu
tig-isi-fistikli-zigzag-orgu-modeli-yapilisi
tig-isi-fistikli-zigzag-orgu-modeli-yapilisi

Videolu anlatımlı Fıstık Dolgulu Zigzag Örneği Yapılışı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz