Örgü Modelleri İNCİ PETEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU AÇIKLAMALI

İNCİ PETEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU AÇIKLAMALI

5821
inci-petegi-orgu-modeli-yapimi
inci-petegi-orgu-modeli-yapimi
inci-petegi-orgu-modeli-yapimi

Videolu Örgü Örme Dersler İzle- İnci Peteği Örneğinin nasıl örüldüğü Videolu model anlatımını izleyerek öğrenebilirsiniz. Beyaz iple örülen örgüler her zaman örneği çok net göstermez ancak İnci Peteği Örgü deseni her giysi örgü modeli için her renk iple örülebilir bir Örnek.

Pembe renk ve Beyaz renk ip kullanarak örülen İki renkli Yıldızlı Örgü Modeli bu örnek kadar güzel bir Örnek. Sabahın erken saatlerinde sizler ile paylaştığım diğer bir Örgü modeli olan Boncuklu Düz Örgü Modeli nasıl örülür izleyebilirsiniz. Örgü ve örnek içinde Örgüye nasıl boncuk yerleştirilir videoda izleyebilirsiniz.Ancak Düz örneğine boncuğun bu kadar yakışacağını hiç sanmıyordum.

Kuş Kondu Örneğini biraz tanıtayım.,ki renkli Örgü Modelleri arayan hanımlara tavsiye edeceğim örnekler arasından Kuş kondu örgü modelini mutlaka görmelisiniz.

Pembe renk ip ile Bebek Örgü giysi,yelek,kazak,bere,patik veya herhangi Kız bebek örgü giysileri için Pembe renk ve tek renk ip kullanılarak örülen Kuzu Dişi Örneği tam size göre.

Keklik Gözü Örneği oldukça zarif,2 renkli ve küçük örnekli örgü modellerini sevenler beğenecektir diye düşünüyorum.

2 YORUMLAR

  1. Sevgili Zehra hanım. Videolarda örgü örmeyi anlatan hanımların hiç biri ben değilim.Ama sizin için Sol ellede örebileceğiniz örnekler bulduğumda elbette sitemde paylaşırım.

  2. Size çok tesekur ederim örnekleri çıkarmayı öğrenim ben sol elimle oruyorum bazı örnekler bana ter oluyor rica etsen bize gorede vidoyo cekermisiniz saygılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz