Menü Kapat

kus-kondu-orgu-modeli

KUŞ KONDU ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞInazarca en güzel Örgü Modelleri-Anlatımlı Örgü Desenleri içinden çok beğendiğim örnek Kuş Kondu Örgü Modeli Nasıl Örülür? Videolu anlatımlı Örnek örme aşamalarını uygulamalı Örgü Desenlerini burada görebilirsiniz.

kus-kondu-orgu-modeli
kus-kondu-orgu-modeli

İki renk ip kullanılan Kuş Kondu Örneğinde örgünün üzerinde Baklava desenlerinin üzerilerinde minik kuşlar varmış gibi görünen çok güzel bir Örnek.

Böyle zari örnekleri sevenlere tavsiyem Kuzu Dişi Örgü modeline de bakmaları. Tek renk örgü yün iple örme oldukça şirin Bebek Örnekleri arayanlar için şık bir örnek.

Keklik Gözü Örneği de bu Kuş Kondu örneği gibi iki renkle iki iple örülen zarif örneklerden. Kendiniz ve sevdikleriniz için Armağan şık örgü giysiler için şık örgü modellerine Örgü Videoları yazan menüden bakabilirsiniz.

Yabancı Örgü videolarının dışında Türkçe Örgü Videoları izlemek isteyen sevgili Arkadaşlar için aynı güzellikte ve anlaşılır Örgü örnekleri arasından Sevgi Zinciri Örgüsü ve Yan Kafesli Örneği aradıkları örnekler olabilir diye umuyorum.

İlkbahar Örgü Modelleri için benden istekte bulunan Sevdiye hanıma tavsiye ettiğim gibi sizlere de El işleri bölümünde olan bir çok Delikli Örgü Modelleri yani :) Ajurlu Örnekler görebilirsiniz.

Kuş Kondu Örneğini Alttaki Videodan detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir