Örgü Modelleri SEVGİ ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

SEVGİ ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

3301
sevgi-zinciri-ornegi
sevgi-zinciri-ornegi
sevgi-zinciri-ornegi

Örgüye Yeni Başlayanlar İçin Örgü Modelleri-Örgü örmeyi öğreten Örgü dersleri-Örgü Videoları- Çok güzel bir Örnek olan Sevgi Zinciri Örgü Modeli nasıl örülür? öğrenmek isterseniz Örnek Türkçe videolu olarak Anne işleri tarafından tüm detayları ile adım,adım anlatılmış.

Bizimle en güzel Yeni Örgü Modellerini paylaşan Anne işleri Bugün bizler için yeni örgü örmeye başlayan hanımlarında örmekte zorluk çekmeyeceği basit bir Örgü modeli ile Sevgi Zinciri Örgü desenini bizlere sundu.

Biraz daha örnekli Örgü Modeli isteyen hanımlara Yan Kafesli Örgü Modeline bakmalarını öneririm.  Yine Türkçe olan Örgü videoların dan Oluklu Bambu Örneği güzel Örnekler arayan hanımların hoşuna gidebilir.

Örgü  örmede usta olan hanımlar için Yabancı anlatımlı ancak çok ama çok güzel bir Örgü modeli olan Kabartma Örgü Modeli örnek çıkarmakta zorlanmayan hanımların usta ellerinde çok kolay bir örnek olabilir.

Yazın giyilecek Örgü giysiler için Ajurlu Örnekler arayan hanımlara delikli örgü modeli olan Verev Örgü Modeli ile çok güzel Örgü merserize Bluz,Yazlık Örme uzun Tunikler örülür.

Sevgili hanımlar sayfa altındaki yorum kutusunu kullanarak istek ve önerilerinizi benimle paylaşabilir ve sayfa altındaki sosyal ağlardan beğendiğiniz örgü modellerini paylaşabilirsiniz.
Sevgi Zinciri Örneği-Videolu Türkçe Örnek

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz