kabartmali-orgu-modeli

KABARTMA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLI


İşte yine çok güzel Videolu Kabartma Örgü Modeli deseni. Oldukça şık ve kolay örgüler isteyen hanımlar için Örgü ve Örnek Öğretici yüzlerce Örgü Modelini sitemizde görebilirsiniz. El İşleri ve Örgü Modellerinin en yenilerini bulacağınız Kadınlar için Sitemizde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Çeyizlik Örgüler,Mutfak Örgü Modelleri ve Banyo Örgüleri yanı sıra öreceğiniz giysiler için güzel Örnekler aramanıza gerek yok. El işleri bölümüne baktığınızda hangi modeli seçeceğinize karar vermekte zorluk çekeceksiniz.

Değişik Örgü modellerinden biri olan Oluklu Bambu Örneğini az önce sizler için burada Türkçe videolu anlatımlı olarak paylaştım.

Aslında bu örneği yarın paylaşmak için sayayı hazırlamaya başlamıştım ama bir an önce bu güzel Hem Yazlık Örgüler ,hem Kışlık Örgü Giysiler için bu örnek Bebek,Çocuk bayan ve erkek örgü modeli giysiler için kullanılır.

İlgi çeken Örgü Modelleri içinden size İp Çekmeli Örümcek Modeli nasıl örülür? buradan bakmanızı öneririm bu güzel örnek ile çok güzel örgüler örebileceğinizi söylemek isterim.

Renkli örgüler isterseniz o zaman Köstebek Dişi Örneği ve Keten Örgü modeli aradığınız güzel Örgü modelleri olabilir.

kabarik-orgu-deseni

kabarik-orgu-deseni

4 thoughts on “KABARTMA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIMLI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir