ÖRGÜ KABARAN DENİZ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-kabaran-deniz-modeli
orgu-kabaran-deniz-modeli

Kabaran Deniz Örgü Modeli-Türkçe Videolu Örgü Kabaran Deniz Modeli yapılışı ile Bu kabarık Örgü Örneğinin yapılışını Öğrenebilir Bu Model ile Yeni Örgüler Yapabilirsiniz.

Şerife Hanım Kabaran Deniz Örgü Videosunda Örneğe dair tüm detayları göstermiş ve nasıl güzel bir Örnek Örülür bizlere göstermiş.

Kabaran Deniz Örgü Deseni 9 ve katları aralarda 3 ilmek  Düz yapılarak toplamda 11 ilmek ile Modelin motifi oluşuyor.

Bere ve Kaşkol modelleri için tavsiye edilen Bere Modeli Kabarın Örgü Modeli ile ben Bere Modelleri için çok uygun olduğunu düşünüyorum.

kabaran-deniz-modeli
kabaran-deniz-modeli

Örgü Bebek Elbisesi Yapılışı ile ilgili Bayanlardan çok istek geliyordu. Ben de Bugün bulduğum çok şık bir Model olan Tığla 1 Yaşındaki Kız Bebekler için Elbise nasıl örülür burada paylaştım.

İkili Çiçekli Mekik Oyası Modeli En son sitemde sizler için paylaştığım Yapım aşamalı Videolu Türkçe Mekik oyası dersleri
Kabaran Deniz Modeli,Kabaran Deniz Örgü Motifi,Örgü Kabaran Deniz,Kabarık Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*