Örgü Modelleri PEMBE BEYAZ İKİ RENKLİ YILDIZLI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

PEMBE BEYAZ İKİ RENKLİ YILDIZLI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

1255
pembe-beyaz-iki-renkli-yildizli-orgu-modeli

Pembe ve Beyaz renkle örülen Yıldızlı Örgü Modeli Türkçe videolu açıklamalı olarak gösterilmiştir. İki renkli Yıldız Deseni ile En güzel Örnekler arayan hanımlara anlaşılır bir şekilde Video ile nasıl örülür gösteriliyor.

Aynı bu boyutlarda orta irilikte çiçekli ve desenli Örgü modelleri sevenler için çok güzel örgü modellerini sizler için El işleri yazan menüde sık,sık paylaşıyorum. Bunlara örnek olarak adını yine Yıldız dan alan bir örnek olan Yıldız Geçidi Örgü modeline bakmanızı öneririm.

Yıldızlı Örgü modelini isterseniz buradaki gibi Türkçe Videolu tek renkle Yıldız Deseni örneği sayfasına bakarak nasıl durduğuna bakabilirsiniz. Örnek zarif bir model olduğundan iki renkle durduğu kadar tek renk ip ile örüldüğünde de çok harika duruyor.

Örgü işinde aranızda kendine çok güvenen Ben her Örgü Modelini çıkarabilirim diyen hanımlar için İlginç ve güzel bir Örgü şişleri ile örme bir örnek olan Şimşek Örgü Modelini denemelerini öneririm.

Hazır Örgü modeli gibi görünen el yapımı Örgü Modelleri gibi görünen çevrenizdeki herkesin dikkatini çekecek kadar ilginç ama şık bir örnek olan Kuş Kondu Örgü modeli örneği hoşunuza gidebilecek bir örnek.

pembe-beyaz-iki-renkli-yildizli-orgu-modeli
pembe-beyaz-iki-renkli-yildizli-orgu-modeli

İçinde Boncuk olan Örgüleri seviyorsanız eğer lütfen Boncuklu Düz Örneğine bakınız. Uç taraflarında Boncuklar olan bir Atkı modeli ya da Boncuklu örgü bere ve Boncuklu örgü kazak olarak çok güzel olur.

Bu örnek özellikle Bayanlar için örülen Kazaklar için çok güzel olur diye düşünüyorum. Ama eğer bu örnek buradaki Pembe, Beyaz renkli Yıldızlı Örgü modeli şeklinde örmek istiyorsanız işte o zaman Kız Bebekler ya da Kız çocuklara örülecek kıyafetler için mükemmel bir örgü giysi olur.

Sizlere en son paylaştığım Örgü modellerini de tanıtayım daha sonra İki Renkli Yıldızlı Örgü Modeli nasıl örülüyor? alttaki videoyu izleyerek bizde öğrenelim. Keyifli örgüler hanımlar..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz