Örgü Modelleri BONCUKLU DÜZ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALI ÖRNEK

BONCUKLU DÜZ ÖRGÜ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALI ÖRNEK

1350
Boncuklu-duz-orgu-yapimi

Boncuklu Örgü Modelleri-Abiye Örgüler İçin Boncukla Örülen Örnekler. İşte hanımlar sizlere Küçük cam boncuklar ile örülen Boncuklu Düz Örgü Modeli Yapımı. Örgü İçine Boncuk yerleştirme şeklinde örülen Örnekler.

Örgü örerken örgüye boncuk dahil edilerek örgü ipine önceden geçirilen Boncuklar kadar burada ki gibi boncuk örgüye ipe dizilmeden sonradan dahil edilir şekilde  de örebilirsiniz.

Örgü içinde Boncuk olunca örnek daha güzel ve Abiye Örgüler için çok daha ışıl,ışıl ve ilgi çekici güzel oluyor. Örnek olarak buradaki Boncuklu Kuşak Örneğine bakabilirsiniz.

Bir yöntemde iri boncuklu örgü süsleme örgü modellerinde kullanılan Örgüye Boncuk Takılışı şeklinde tığ yardımı ile örgü örme esnasında örgü içine boncuk takma yöntemine bakabilirsiniz.

Sizlere yine güzel bir örnek olan Çok sevimli göz alıcı bir örgü modeli olan Kazak ve Süveter örneği olarak çok yakışacak bir örnek Kuş Kondu Örneğine bakabilirsiniz.

Kabarık hacimli örgülerden olan Kuzu Dişi Örgü Deseni yine en beğenilen bu yılın en çok sevilecek olan örnekler içinden sizler için.

Boncuklu-duz-orgu-yapimi
Boncuklu-duz-orgu-yapimi

Videolu Anlatımlı Boncukla Düz Örgü Modeli Nasıl Örülür Açıklaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz