Örgü Modelleri BONCUKLU KUŞAK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

BONCUKLU KUŞAK ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

352
boncuklu-kusak-orgu-modeli
boncuklu-kusak-orgu-modeli
boncuklu-kusak-orgu-modeli
boncuklu-kusak-orgu-modeli

Boncuklu Örgü Örneği Videoları-Videolu Anlatımlı Boncuk İşli Kuşaklı Örneğinin Yapılışı.Bu Güzel Örnekle Bebek Battaniyesi bile örmüşler. Küçük Boncuklar Kuşak Örneğine dikilerek ortaya harika bir örnek çıkarmış.

Bu Örneğin Türkçe Açıklamalı Videosuna buradan Kuşaklı Örgü Modeli olarak bakabilirsiniz. Ancak Örnek Boncuklar ile süslenmeden Sade olarak nasıl görünüyor detayları ile görebilirsiniz.

Yine Yeni Örgü Modelleri arayan hanımlara sunduğum Saç Örgüsü Örgü Modelinin içine yerleştirilen Kirpi Deseni Örneği nasıl yapılacağını

boncuklu-kusak-orgu-modeli-battaniye-ornegi
boncuklu-kusak-orgu-modeli-battaniye-ornegi

buradan görebilirsiniz.

Yeşil renk iple Örülen Haraşo Battı Örneği özellikle geniş açılı Örgüleri sevenler beğenecektir diye düşünüyorum.

Türkçe Videolu Anlatımlı Karanfil Örneği daha küçük ve zarif örgü modellerinden hoşlananlar için Dün paylaştığım Türkçe anlatılan Örgü Modeli Videosu.

İki renkli Yıldız Deseni Örneği diğer adı Yıldızlar ile ilgili olan Örgü Örnekleri kadar çok güzel bir Örnek. Kış ve Yaz aylarında örülen Örnekler için sizlere değişik ve Yeni Örnekleri El İşleri yazan menüde paylaşıyorum. Burada Boncuklar Örnek bittikten sonra dikiliyor. Birde Boncukların ipe dizilerek Örgü İçine Boncuk Yerleştirme Tekniği var. Bu Teknik daha çok Abiye Örgü Modelleri için kullanılıyor.

Eğer ipin üzerine boncuk geçirmek istemezseniz Buradaki gibi Boncuğu Örgüye örme aşamasında geçirebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Boncuklu Kuşak Örneği

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz