Örgü Modelleri 2 RENKLİ YILDIZ DESENİ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIM

2 RENKLİ YILDIZ DESENİ ÖRNEĞİ NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIM

586
iki-renkli-yildiz-deseni-orgu-modeli

İki Renkli Örgüler-Örgü Örmeyi Öğreten Videolar-Bugün sizlere 2 Renkli Örgü Yıldız Deseni Örgü Modelini Göstermek istiyorum.Oldukça şık ve 2 renk iple örüldüğünde kendini çok daha iyi gösteren çok kolay bir örgü Örneği.

Orta derecede Örgü Örmeyi bilen bir hanım olarak bu yabancı Örnek öğreten videoyu izlediğimde örneğin nasıl örüldüğünü ben bile anladım.Tabi isterseniz siz daha zarif farklı iple örebilirsiniz.

Örgü Videolarında özellikle kalın şiş ve kalın ip kullanılır ki örneğin nasıl örüldüğünü daha rahat görüp daha rahat anlayarak örnek çıkarabilelim diye. Fakat bu örneğin tek renk iple örüldüğünde de nasıl durduğunu açıkçası merak etmiyor değilim.

iki-renkli-yildiz-deseni-orgu-modeli
iki-renkli-yildiz-deseni-orgu-modeli

İlk olarak size Bugün paylaştığım diğer Örgüleri tanıtayım ve sonra 2 renkli İple örülen diğer örnekleri de göstereyim.

Tunus İşleri ile ilgili olan hanımlar için değişik 2 Renk İple Tunus İşi farklı bir Örnek Modeli paylaştım. Tek renk iple örülme çok güzel bir Örgü Modeli olan Amerikan Örneği bana görünüşü ile hoş göründü.

İki Renk İple Hangi Örnekler Örülür? İlk olarak en çok bilinen ve örgülerin başlangıcında kullanılan 2 Renkli Örgü Lastik modeli nasıl örülüyor? görelim.

Yine şirin bir örnek olan Videolu Örnek anlatımlı farklı bir örneğe buradan ulaşabilirsiniz. Bu Örneği özellikle Bebekler ve çocuklar için Yelek,Süveter veya Hırka örmek isteyenlere tavsiye edeceğim. Tabi renkli ve şirin Örgü Bere Modeli olarak ta düşünülür.

Daha Fazla örnek Videoları için lütfen Örgü Örme Videoları menüsüne bakınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz