Örgü Modelleri İKİ RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

İKİ RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

3095
iki-renkli-petek-orgu-modeli
iki-renkli-petek-orgu-modeli

Petekli Örgü Modelleri iki renk örgü ipleri ile Örgü şişleri ile örme çok güzel Bebeklere şirin örgüler örebileceğiniz bu Türkçe videolu anlatımlı Örnek Sevgi hanım tarafından anlatılmış.2-3 Renk örgü modelleri içinden istediğiniz

iki-renkli-petek-orgu-modeli
iki-renkli-petek-orgu-modeli

modelleri görebileceğiniz Örgü Modelleri sayfamıza buradan bakabilirsiniz.

Her Mevsim Örgü Modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize güzel Örgüler örmeyi seviyorsanız doğru sayfadasınız. Gün içinde size Mevsimlik Örgülerden en güzel Örgü Örneklerini seçerek paylaştığım sayfamda sadece örgüler yok.Hanımların evde yaptığı tüm El işlerini sitede görebilirsiniz.

Bugün ki örneğimiz iki rengi ile oldukça şirin görünen hem yetişkin örgülerinde hem çocuk örgü modellerine uygun her şey örülen güzel bir örnek. Yakın bir zaman önce size Ruziye hanımdan Fıstık Ponponlu Tığ işi Bebek Battaniyesi örgü modelini bu sayfada burada paylaştım.

Tığla örülen Gelin Şalları Modelleri üzerine bana bir çok istekte bulunan hanımlar için paylaştığım.Gelin Şalı Örnekleri arasında en beğendiğim bir adında Mantar Gelin Şal Örneği olan Fıstık Yelpaze Şal Modeli yapılışına da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz