Örgü Modelleri AJURLU KUTUCUKLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

AJURLU KUTUCUKLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

5533
ajurlu-kutucuklar-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-kutucuklar-orgu-modeli-yapilisi

Sevgili Sevgi hanım Nazarca.com takipçilerinden gelen istek üzerine beni kırmayarak çok şık örneklerden olan Ajurlu

ajurlu-kutucuklar-orgu-modeli-yapilisi
ajurlu-kutucuklar-orgu-modeli-yapilisi

Kutucuklar Örgü Modelini bizler için Türkçe videolu açıklamalı olarak paylaşmış.Benden istekte bulunan Sevgili Hobiler Örgü sayfasının sahibi olan hanım bana bu örnek ile yapılmış Bebek yeleği resmi göndermiş ve bu örneği öğrenmeyi çok istediğini yazmıştı.

Sağ olsun Sevgi hanım örgü işinde usta olduğu kadar çok nazik bir hanım ve beni kırmadı bu örneği bizler için paylaştı. Ben size görmeniz için ayrıca Ajurlu kutucuklar örneği ile örülmüş olan Bebek yeleğinin resmini de sayfa içinde paylaşacağım ki sizde bu örneğin giysi üzerinde nasıl durduğunu görebiliniz.

Sevgi hanım benim ve nazarca.com sevenleri takipçileri için bir jest yaparak videoda sitemizin linkini de paylaşmış tekrar kendine çok teşekkür ederim.:)

Bu aralar sizde farkındaysanız size her gün en az 2 tane Türkçe olarak anlatılan Örgü Örnekleri videoları paylaşıyorum.Bu videolara emek vere hanımlar sayesinde bizlerde sağ olsunlar çok güzel Örnekler öğreniyoruz. Bugün diğer bir Türkçe örneklerden biri de Kelebekler Pirinç Tarlasında Örgü Modeli oldu.Oldukça şık Şiş örgüsü Yelek örneği arayanların mutlaka görmesi gereken bir örnek.

Bir güzel örnek daha tanıtayım ve Bugünün güzel örgü deseni Ajurlu Kutucuklar Örgüsü nasıl örülür? izleyelim ve öğrenelim. Fıstıklı Şemsiye Örgüsü Bugün çok beğenilen Örgülerden biri oldu.Buraya tıkladığınız da örneğin bulunduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

ajurlu-kutucuklar-orgu-bebek-yelek-ornegi
ajurlu-kutucuklar-orgu-bebek-yelek-ornegi

Türkçe açıklamalı Videolu açıklamalı Ajurlu Kutucuklar Örgü Modeli Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz