Örgü Modelleri Bebek Örgüleri AJURLU KUTULAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

AJURLU KUTULAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

1183
ajurlu-kutular-orgu-ornegi
ajurlu-kutular-orgu-ornegi

Ajurlu Örgü Yelekler-Ajurlu Örgü Modelleri veya Ajurlu Örgü Desenleri yazdığınızda önünüze çıkan Güzel Ajur Örnekli Örgülere Bugün Ajurlu Kutular Örgü Örneği yapılışına Türkçe Videolu anlatımı ile güzel bir Örnek öğrenelim.

Şerife hanımın tatlı dilinden anlatımını yaptığı Ajurlu Şiş işi Örgü Modeli kolay Ajur Örgü Modeli arayanlar beğenebilirler.

Baklava dilimi içinde kalan Ajurlar örgü modeli oldukça kullanışlı farklı örgülerde,Mevsimlik örgü modelleri ve Çocuk Hırkaları ile Yelekler de kullanılan güzel örgü modeli.

Ajurlu Kutular Örgü deseninin benzerleri olan Ajurlu Kutucuklar Örgü modeli ile Ajurlu Baklava Dilimi

ajurlu-kutular-orgu-ornegi
ajurlu-kutular-orgu-ornegi

Örgü Modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ajurlu Kutular Örgü Modeli ile yapılmış olan Bayan Yelek modeli görmüştüm eğer onu da bulabilirsem sayfada paylaşacağım ki Örgü Yelek Örneği olarak nasıl görünüyor siz de görün.

Sarı renkli Ajurlu Örnek diğerlerine göre örneği daha iyi göstermiş. Pembe renkli Ajurlu örnek te Kızlar için örülen Modellerde çok şeker durur

Ajurlu Kutular arasında bulunan Düz ilmekleri eğer örgü işinde iyi iseniz artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Ajurlu Örgüler yazdığınızda bu Şekilde Baklavalı Ajurlu Modeller çok ancak Ajurların bu şekilde kutular içinde olduğu model pek görmedim.

Ajurlu Baklava Örgü Modellerinde Ajurlar genelde Baklava şeklindeki örneklerin çevresinde oluyor içinde olan modeller bulursam onları da size göstereceğim.

Entrelak Örgü Modelleri olarak ta bilinen Özel bir Şiş ve Tunus işi Teknikler ile örülen Küp Şeker Örgü Modelleri son paylaştığım bakmaya doyamayacağınız Harika Örgü modelleri olan bir çalışma.

Ajurlu Kutular Örgü modelleri 8 ilmek ve katları ile örülen bir örnektir.

Ajurlu Kutular örneği ile yapılan Pembe renk Bebek örgüleri için kullanılan bir rengi ve Şerife hanımın örnek olarak gösterdiği Sarı renk Ajurlu Kutular örneğine de renk olarak bakarak karar verebilirsiniz.

ajurlu-kutular-orgu-modelleri
ajurlu-kutular-orgu-modelleri

Ajurlu Kutular Örgü Modeli Videolu Türkçe Örgü Tarifi

durchbrochenem Strickmuster-openwork knitting patterns-gennembrudt strikkeopskrifter-ajour breipatronen-

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz