Skip to main content


kislik-bebek-orgu-modelleri-yeni

KIŞLIK BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

Kışlık Örgü Bebek Modelleri içinden seçilen En Güzel Bebek Örgüleri.Örgü Battaniyeler,Örgü Bebek Hırkaları,Örgüden Bebek Yelekleri,Bebekler için Yeni Örgü Modelleri.Tam 60 tane Şiş ve Tığ işi Örgü Bebek giysileri.

Sevgili Anne ve Büyük Anneler için 2016 Bebek Örgüleri arasından en beğenilen Örgü Modelleri arasından sizlere güzel Örgü Fikirleri seçtim. Tunus İşi Battaniyeler,Şiş ve Tığla Örgü Yelekler birbirinden şık.

Altta Bebek Örgü Resimleri arasında çok değişik örgüler de var. Örnek olarak Yelpaze yelek örgü modeli Deniz Dalgası Örgü modeli ile ne kadar şık olmuş.

Burada gördüğünüz bir çok Bebekler için örgü modellerinin Örnek anlatımı sitede Örgüler bölümünde bulunmakta. Yeni Bebek Örgüleri yumuşacık Örgü ipleri ile Şirin ama rahat örgülerden oluşuyor.

Yelek Modelleri arasında Robadan Yelek modelleri bulunuyor.Ben de sayfa altına sizin için Robalı Yelek Nasıl Örülür? Videolu Türkçe açıklamasını paylaştım.

Tığ işi örgüleriniz için güzel çiçekli örgü modeli arıyorsanız belki burada bulunan Ajur Çiçekli Örgü Modeline bakabilirsiniz.

Tığ işlerinde Boncuk kullanımına en uygun örnek oldukça şık ve ilgi çekici Şerit Boncuklu Vitrin Dantel modeline Türkçe videosu ile görebilirsiniz.

Yine bir Tığ Örneği olan Gelin Yelek Modeli Örgüsü oldukça şık Tığ işi Yelek yapımı. Bebek hırka modeli olarak resimler arasında en başta bulunan Ayı Pençesi Örgü Modeli ile yapılan Hırkayı beğendim.Linke tıkladığınızda örnek nasıl örülür? izleyebilirsiniz.

Kışlık Örgü Örnekleri için Örgü kazak ve Süveterler de Sık iğneli Ajurları olmayan kışın sıcak tutacak örnekler var.Ajurlu örgü modelleri daha çok Battaniye,Hırka ve Yelekler için kullanılıyor.

Örgü  Kışlık Yelekler için Angora örgü ipleri yumuşak ve sıcak tutan bir Yelek olur.Hırkalar da Orta kalınlıkta Örgü Yün ipleri ile 3-4 numara örgü şişleri ve göz alıcı renkler kullanılıyor.

Örgü Bebek kışlıkları Bebek Patikleri,Battaniye modeli ya da Örgü Yelekler için sitede daha fazla model görebilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı unutmayınız.

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük görünür.

Türkçe Videolu Robalı Örgü Bebek Yelek yapılışı izle

sBenzer Yazılar:

VİDEOLU İĞNE OYASI KAYA YAPILIŞI ÇEVİRME TEKNİĞİ
İğne oyası nasıl yapılır? İğne oyası yapılışı videosu. İğne oyası yapılışları videolu ve resimli anlatımlı olarak sitemizde sizler için yazma-yemeni bölümünde paylaşılıyor Çeyizlik iğne oyaları bu sene genç kızların en çok Google'da aradığı kelimeler arasında. İğne oyaları kadar mekik oyaları da bayanlar tarafından tercih ediliyor. İğne oyası işleme videoları ve İğne ...
BU YIL BU ÖRGÜYÜ HER YERDE HER ÖRGÜDE GÖRECEKSİNİZ
Pembe Örgü Deseni Bu Yıl çok beğenilecek.Kalınlığı orta boyutlarda olan Pembe iple yapılan Örnek 3,5 numara Şiş ile yapılmış.3 ve katlarından oluşan Örnek 3 boyutlu modele 2 örnek daha katın. Örgünün ilmeklerini attıktan sonra ön yüzde tüm ilmekleri 1 sıra düz örgü yapın.Model kıvrılmayan bir örnek olduğundan Lastik örmeye gerek duyulmuyor. 2. ...
ÖRGÜ MİNİK ÇİMLER MODELİ TARİFİ
Çıtı Pıtı modelli Minik Çimler Örgü Örneği Videolu Tarifi ile Örgü dersleri-Buyrun hanımlar kibar modeli şirin görünümü ve deseni ile tek renk ile yapılan Yeni Şiş modeli. Hafif kabarık deseni ile bu modele gerçekten bayıldım. Model ilk baktığım da bana Örgü Yıldız Deseni Modelini hatırlatan tam Bebek Örgülük bir Şiş örneği. [caption ...
VİDEOLU ANLATIMLI POPCORN PAPATYA YATAK ÖRTÜSÜ
Popcon Tığ İşi Örneği-Patlamış mısır Örneği-Popcorn örnekle örülen Papatyalı Motifler ile harika bir Tığ işi Yatak,Karyola örtüsü veya Koltuk örtüsü hatta Battaniye örebilirsiniz. Tığ işi Örgü Teknikleri arasında en bilinen ve en güzel Tığ işi Örneklerin örüldüğü Popcorn örneği Türkçe olarak Patlamış mısır örgüsü olarak ta bilinir. Patlamış mısır örneğinden nasıl Şal ...
2 OYA YAPIMI İLE 80 TANE OYA MODELLERİ
Çimenli İğne Oyası ve Çiçekli Tığ Oyası Model Yapılışları Türkçe videolu anlatımlı Oya Dersleri ile 80 Tane 2017 İğne Oyası Modelleri,Tığ Oyası Örnekleri. Oya Modeller arasında çok meşhur olan Gönen İğne Oyaları ve Yöresel Tığ Oyası Modelleri bulunuyor. Aynı zamanda Havlu,Yememi,Tülbent,Yazma ve Namazlık ile Mevlit Oyaları için onlarca Oya Fikri. [caption id="attachment_71754" align="aligncenter" ...
KUŞAKLI FİTİLLİ BAKLAVA ÖRGÜ MOTİFİ TARİFİ
Bayan Yeleği Şiş Örgü Modeli Bu yılın Sevilen Örgü Modeli olan Fitilli Kuşaklı Baklava Modeli Videolu Tarifi. Bayan Hırka Modellerinde de çok kullanılan bu örneği yapılışını izleyebilirsiniz. Sevgili Ümran hanımın istekte bulunduğu bu güzel değişik Burgu Modelleri de olan Örneği sitede bir kaç arklı model de görebilirsiniz. fitilli-kusakli-baklava-orgu-modeli-yapilisi Aynı ...
PIRPIR ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPILIŞI
Çıtı Pıtı Cıvıl,Cıvıl İğne Oyası Modeli Pırpır Çiçekli Yazma Modeli İğne Oyalı Örnek Anlatımı. Türkçe Videosu ile Açıklamalı İğne Oyası Pırpırlı Çiçek Model yapılışı. Az önce Bu modeli paylaşmadan evvel Çok Kolay İğne Oyası Model yapılışı paylaşmıştım. Acemi Olanlar ya da Böyle basit ancak kibar İğne Oyalı Yemeniler sevenler için Pırpır ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KIŞLIK BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir