Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KIŞLIK BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

KIŞLIK BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

2418
kislik-bebek-orgu-modelleri-yeni
kislik-bebek-orgu-modelleri-yeni

Kışlık Örgü Bebek Modelleri içinden seçilen En Güzel Bebek Örgüleri.Örgü Battaniyeler,Örgü Bebek Hırkaları.

Örgüden Bebek Yelekleri,Bebekler için Yeni Örgü Modelleri.Tam 60 tane Şiş ve Tığ işi Örgü Bebek giysileri.

Sevgili Anne ve Büyük Anneler için 2016 Bebek Örgüleri arasından en beğenilen Örgü Modelleri.Sizlere güzel Örgü Fikirleri seçtim. Tunus İşi Battaniyeler,Şiş ve Tığla Örgü Yelekler birbirinden şık.

Altta Bebek Örgü Resimleri arasında çok değişik örgüler de var. Örnek olarak Yelpaze yelek örgü modeli Deniz Dalgası Örgü modeli ile ne kadar şık olmuş.

Burada gördüğünüz bir çok Bebekler için örgü modellerinin Örnek anlatımı sitede Örgüler bölümünde bulunmakta. Yeni Bebek Örgüleri yumuşacık Örgü ipleri ile Şirin ama rahat örgülerden oluşuyor.

Yelek Modelleri arasında Robadan Yelek modelleri bulunuyor.Ben de sayfa altına sizin için Robalı Yelek Nasıl Örülür? Videolu Türkçe açıklamasını paylaştım.

Tığ işi örgüleriniz için güzel çiçekli örgü modeli arıyorsanız belki burada bulunan Ajur Çiçekli Örgü Modeline bakabilirsiniz.

Tığ işlerinde Boncuk kullanımına en uygun örnek oldukça şık ve ilgi çekici Şerit Boncuklu Vitrin Dantel modeline Türkçe videosu ile görebilirsiniz.

Yine bir Tığ Örneği olan Gelin Yelek Modeli Örgüsü oldukça şık Tığ işi Yelek yapımı.

Bebek hırka modeli olarak resimler arasında en başta bulunan Ayı Pençesi Örgü Modeli ile yapılan Hırkayı beğendim.Linke tıkladığınızda örnek nasıl örülür? izleyebilirsiniz.

Kışlık Örgü Örnekleri için Örgü kazak ve Süveterler de Sık iğneli Ajurları olmayan kışın sıcak tutacak örnekler var.Ajurlu örgü modelleri daha çok Battaniye,Hırka ve Yelekler için kullanılıyor.

Örgü  Kışlık Yelekler için Angora örgü ipleri yumuşak ve sıcak tutan bir Yelek olur.Hırkalar da Orta kalınlıkta Örgü Yün ipleri ile 3-4 numara örgü şişleri ve göz alıcı renkler kullanılıyor.

Örgü Bebek kışlıkları Bebek Patikleri,Battaniye modeli ya da Örgü Yelekler için sitede daha fazla model görebilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı unutmayınız.

Resimlere Tıkladığınızda daha büyük görünür.

Türkçe Videolu Robalı Örgü Bebek Yelek yapılışı izle

s

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz