Örgü Modelleri DOKUMA BAŞAKLI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

DOKUMA BAŞAKLI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

1599
dokuma-basakli-orgu-modeli-yapilisi
dokuma-basakli-orgu-modeli-yapilisi

Ebruli Örgü ipleri bazı Örgü modellerine o kadar yakışıyor ki örnekle bir bütün oluyor.Aynı burada Videolu anlatımlı olarak göreceğiniz Dokuma Başaklı Örgü Modelinde olduğu gibi.Örnek zaten bir harika bir de doğru renkte ipler ile örüldüğün de çok daha harika olmuş.

dokuma-basakli-orgu-modeli-yapilisi
dokuma-basakli-orgu-modeli-yapilisi

Şiş işi Dokuma Başaklar Örgü Modeli benim inanılmaz hoşuma gitti. Örnek çok kibar çıtı,pıtı bir örnek.Hem kolay hem de bir sürü değişik örgülerde kullanılır.

Örnek yapısı ile biraz kalın oluyor bu sebeple Yazlık örgüler için uygun olmayabilir ancak çok ince örgü yün ipler ile örülünce nasıl olur bilmiyorum.

Tabi arzu ederseniz bu örneği tek renkli olarak ta örebilirsiniz. Erkekler için örgüden giysi modelleri için sanki tek renk sade olarak daha güzel olur ama Bayan Örgüleri için renkli ipler ile daha hoş olur gibime geldi.

Bugün sizlere güzel Tığ işi Örnekler de sundum.Birazda onları anlatmak isterim.Öncelikle en güzeli ve en beğendiğim hazırlarken çok vakit harcadığım sayfa da tam 6 Adet Resimli anlatımlı örgü Tığ işi ve 2 tane videolu anlatımlı çok cici örgüler olan bu sayfaya buradan tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.

Acemilerin işine yaramayabilir ancak Tığ işi Dantel ustalarının beğeneceğini düşündüğüm Şemalı Dantelleri size yine Bugün burada ki sayfa da sundum.

Son olarak size Dantel Perdelerden en güzellerini seçtiğim en çok ta içinde Dantel Mutfak Perde Örnekleri olan sayaya da buradan lüten.

Dokuma Başaklar Örgü Modeli Şiş İşi Videolu Örgü Tarifi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz