Örgü Modelleri 6 TANE TIĞ İŞİ RESİMLİ ANLATIMLI ÖRNEK VE 2 ŞIK ÖRGÜ VİDEOSU

6 TANE TIĞ İŞİ RESİMLİ ANLATIMLI ÖRNEK VE 2 ŞIK ÖRGÜ VİDEOSU

574
tig-isi-anlatimli-nazarca-ornekleri
anlatimli-tig-isleri-nazarca
anlatimli-tig-isleri-nazarca

Sevgili Bayanlar sizlere tam 6 tane Çiçekli Tığ işi ve Değişik 2 ayrı Tığ ile oklava Örneği modelleri olmak üzere tek,tek resimli anlatımlı her türlü Örtüler için,Bebek Battaniyesi örneği olarak, İsteyenler için Örgü Lif ya da Ne isterseniz

örebileceğiniz 6 şık Tığla örülen örnek gösterme istiyorum.

Sizler aralarından seçip ilk olarak hangi örneği çıkarmak istiyorsunuz seçtikten sonra bu örnekler ile gerçekten özellikle Bebeklere ördüğümüz Örgü Battaniyeler için bu örnekler ile 2016 kış aylarına harika örgüler örebilirsiniz.

Örnekleri aynı şeklide devam ettikten sonra sıradaki trabzanları 2-3 sıra olacak şekilde örebilir sonrasında yine

aralarda Örgü deseni Çiçekleri ekleyebilirsiniz.

Örneklerden 4 tanesi birbirine benzeyen ancak çiçekleri biraz daha farklı örülen örgüler.2 Tane de normalde Oklava Örneği olarak bilinen ancak burada sadece tığ ile örülen 2 benzer tığ işi örnek olarak sundum.

Tığla Örülen Anlatımlı Örnek resimleri çok fazla olduğu için bu şekide galeri olarak sayfaya dahil ettim.Ancak merak etmeyin kafanızın karışacağını sanmıyorum çünü tek,tek her resmi numara ile işaretledim ki kafanız karışmasın.

Resimlere Tıkladığınızda Örnekler hem daha büyük hem numara sırasına göre örnekleri Tek,tek yapılışlarını görebilirsiniz.

Size şık bir Örnek videosu daha sunmak istedim. Oldukça kolay örmekte zorluk çekmeyeceğiniz bir model

tigla-sari-birlesen-cicekler-ornegi
tigla-sari-birlesen-cicekler-ornegi


Siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama Bu Tığla Örülen Çok güzel Kelebekleri ördüğünüz Örgü Bebek Battaniyeleri üzerine diktiğiniz de çok güzel olabilir. Battaniyelerin Şiş işi ya da Tığ işi olmasının bir önemi yok.

tig-isi-bebek-battaniyesi-uzerine-kelebekler
tig-isi-bebek-battaniyesi-uzerine-kelebekler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz