Örgü Modelleri ÖRGÜ MODELLERİ İÇİN FARKLI LASTİK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ MODELLERİ İÇİN FARKLI LASTİK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

2126
orguler-icin-farkli-lasitik-ornekleri
orguler-icin-farkli-lasitik-ornekleri

Farklı Lastik Örgü Modelleri için daha önce bir Örgü Yelek modelinin Lastik Örneği olarak kullanılan ve sizler tarafından istenilen Kolay Farklı Örgü Lastik Modeli yapımı Türkçe Videolu anlatımlı.

Örgü Yelek modellerinin Lastik örgüleri ,Örgü Hırkalar ve Örgü Berelerin Lastik örgüleri için kullanabileceğiniz Fantazi Lastik Modeli Örgü Farklı Lastik Modeli her örgüye çok yakışır.

capraz-baklavali-orgu-modeli-videolu-tarifi
capraz-baklavali-orgu-modeli-videolu-tarifi

Örgülerde Lastik örnek ile yapılan Kazak Yakaları,Örgü Yeleklerin ön bantları gibi çeşitli yerlerde kullanılır.

Sevil hanım daha önce Bu renk iplik ile Bu Örgü Lastik modelini kullanarak Çapraz Baklava Örgü Modelini bizlere göstermiş ve sizler bu örneği çok beğenmiş tiniz.

Yan tarafta Resmini gördüğünüz Çapraz Baklava Modeli Örneğini Türkçe videolu anlatımına buradan bakabilir bu örnek ile güzel örgüler örebilirsiniz.

Çok güzel bir rengi olan Yeşil Çapraz Baklava Modeli ile sizinde gördüğünüz gibi Lastik Modeli bu Farklı Lastik Örneği ile yapılmış. Çeşitli Örgü Modelleri için Örgü Videoları yazan linke bakabilirsiniz.

Kırık Yıldız Örneği yine Bugün paylaşılan Yeni Örgü Videoları içinden Türkçe anlatımlı Örgü Modeli Bayan Yelek ve diğer örgüleri için güzel bir Örnek.

2017 Yeni Tığ işi Örnekler için Az önce paylaştığım Halkalı Sıralı Örgü Modeli Bayan Yelekleri için kullanılan Tığ Örneği Anlatımlı Yelek Örneğine buradan bakabilirsiniz.

farkli-orgu-lastik-modeli
farkli-orgu-lastik-modeli

Örgü Modelleri için Farklı Lastik Örneği Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz