Skip to main content


orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi

ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ASKILI JİLE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

Örgüden Kız Çocuk Jilesi Nasıl Örülür?- Türkçe Videolu Anlatımlı Örgü Askılı Jile Kız Elbisesi Yapılışı ile artık Örgü şişleri ile Kızınız için Yazlık Örme Elbise örebilirsiniz. Tam detaylı Türkçe Anlatılan Elbise Örmeyi öğreten videoyu sayfada izleyebilirsiniz.

Size Ögü Tasarım kanalından Işıl hanımın Türkçe açıklamalı bir şekilde Kızlar için Jile Elbise örmek isteyen Anneler için paylaştığı Elbise tanıtımına başlamadan önce bu güzel kanalın sahiplerine çok teşekkür etmek isterim.

Kendileri bana bundan 4-5 gün önce Örgü Tasarım Dergisini kargo ile yollayarak Işıl hanımın ördüğü en güzel Örgü

orgu-yazlik-askili-jile-elbise-yapilisi
orgu-yazlik-askili-jile-elbise-yapilisi

Çocuk giysi modellerinin anlatımını ve tanıtımını yaptığı Dergiyi hediye olarak yolladılar. Dergiyi almak isteyenler için Örgü Tasarım Dergisinin bir videosunu da sayfa altında sizler ile paylaşacağım.

Örgü Yazlık Jile Elbise Örnekleri isteyen hanımlara da Bebek Örgüleri ve Çocuklar için her türlü anlatımlı Örgülerin paylaştığı sayfamızda bir çok örnek görebilirsiniz.

Askılı Jile Elbise haroşa örneği ile örüldükten sonra kedime denilen bir nevi sutaşı hazır kenar denteli ile elbiseye sahte cep yapılmış.

Askılı Jile Elbiselerin en güzel olanlarından olan bu güzel Elbise modeli Puanlı Fiyonklar ve renkli düğmeler ile süslenmiş.

orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi
orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi

Kız Çocukları için Örgü Etek Yapılışı isteyen hanımlara da Tığla Etek Nasıl Örülür? paylaştığım sayfa da tam 63 Tane Tığla örülen Örgü Etekleri görebilirsiniz.

Erkek Çocuklar için (Örgü Efe Yeleği) Örgü Yazlık Cepken Yelek Modelleri ve tam bir sayfada 70 Tane Yeni Cepken modelleri görebilir yine Işıl hanımın uygulamalı ve Türkçe anlatımlı Cepken Yelek Örme videolarını izleyebilirsiniz.

Işıl hanımın ağzından:

orgu-kiz-jilesi-nasil-orulur
orgu-kiz-jilesi-nasil-orulur

Birinci örgü modelimizde kız jilesi çalıştık. Güzel bir kız jilemiz var arkası askılı. Bu jile için 2 adet 100gr 240 mt uzunluğunda %50 yün %50 akrilik yün kullanıyoruz.
1. Bölüm Örgüden Askılı Kız Jilesi Nasıl Örülür?

Sevgili hanımlar Örgü modeli ve Örgü kıyafet anlatımlar için sayfa altındaki yorumlar bölümünü kullanabilir ve istekte bulunabilirsiniz.

Sizlerden ricam lütfen beğendiğiniz çalışmaları Sosyal ağlarda paylaşarak sayfamıza destek olmayı unutmayınız.

Alttaki Elbise Örme aşamalarını tek,tek videolarda sırası ile izleyebilir ve güzel örgüler öğrenebilirsiniz.

2. Bölüm Yazlık Örgü Kız Çocuk Jile Elbise Örme

3. Bölüm Askılı Örgü Kız Çocuk Jile Örgü Yapılışı

4.  ve Son Bölüm Kız Jile Elbise Örme

Örgü Tasarım Dergisi Tanıtım Videosu
El işleri,Çocuk örgüleri konusunda gerçekten tam bir uzman olan Işıl hanım gerçekten gördüğüm en usta örgücü bayan. Sizlerde Videoda ve Dergiyi satın aldığınız da göreceğiniz gibi Örgü Modellerini detayları ile aşama,aşama resimlemişler ve yazılı olarak Örnekleri anlatmışlar.

Benzer Yazılar:

TIĞ İŞİNDE YENİ OLANLAR İÇİN KOLAY BEBEK PATİĞİ ÖRGÜ
Tığ kullanmaya yeni başlayanlar için çok kolay ve çok güzel bebek patiği örneği. Resimde de gördüğünüz gibi yapılışı oldukça kolay ve çok kolay bitebilecek bebek patik modeli.Resimdeki tığla örülen bebek patiği için bebeğinizin ...
YAZ GÜLÜ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
Yazlık Örgüler için çok hoş bir Örgü olan Yaz Gülü Örgü Modelini öğrenmek isterseniz Türkçe Videolu açıklaması sayesinde bu örneği izleyerek öğrenebilir ve çok şık Yazlık giysiler örebilirsiniz. Bol Ajurlu Kolay Örgü Modeli ...
2018 ÖRGÜ VE DANTEL EV SÜSLERİ 95 TANE
Dantelli ve Örgü Ev Aksesuar Süsleri-Tam 95 Tane Tığ işi Örgü Mutfak Süsleri,Peçetelikler,Masa Örtüleri,Danteller,Paspaslar,Örgü Motifli Güzel Perdeler,Örgü Sandalye Giydirmeler ve daha neler,neler. Bu arada bizlerde Örgü Peçetelikler genelde Kare ve bir köşesi Açık şekilde ...
FARE DİŞİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
Sevgili Anne işleri bizlere güzel bir örnek olan Türkçe Videolu Açıklamalı Fare Dişi Örgü Modeli örneğini fare-disi-orgu-modeli paylaşmışlar. Bu güzel Örgü deseninin nasıl örüldüğünü Türkçe olarak izleyebilirsiniz. Daha önce paylaştığım Kuzu Dişi ...
AMİGURUMİ KOLAY OYUNCAK BAYKUŞ YAPILIŞI
Amigurumi ile örülen bu şirin Amigurumi Kolay Oyuncak Baykuş yapılışı Amigurumi el işi örmeye yeni başlayan hanımlar için iyi bir başlangıç olabilir. Resimli olarak nasıl Baykuş Örgü Oyuncak örülür detayları Fotoğrafı inceleyerek öğrenebilirsiniz. ...
2 RENKLİ ZİNCİR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
2 Renkli Örgüler-Şiş modeli 2 Renkli Zincir örgü modeli Çeşitli Örgü Örnekleri için kullanılır oldukça kolay ve çabuk yapılan bir Örgü Modeli. Kolay Örü Örneği için bu güzel modelden ben olsam Bere,Atkı,Kazak ve Bayan ...
İLGİNÇ OLDUĞU KADAR KOLAY İNCİ OYASI TARİFİ
İlginç İncili Oya Modeli Tarifi-Hem Kolay hem Çok Faklı Oya Tekniği ile yapılan Tığ Oyası Modeli.Modeli ister 1 kat ister 2 kat olarak yapabilirsiniz. Kum Boncukları en küçük boyun bir büyüğü Kum Boncuk İncileri ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ASKILI JİLE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir