Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ASKILI JİLE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ASKILI JİLE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1786
orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi
orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi

Örgüden Kız Çocuk Jilesi Nasıl Örülür?- Türkçe Videolu Anlatımlı Örgü Askılı Jile Kız Elbisesi Yapılışı ile artık Örgü şişleri ile Kızınız için Yazlık Örme Elbise örebilirsiniz. Tam detaylı Türkçe Anlatılan Elbise Örmeyi öğreten videoyu sayfada izleyebilirsiniz.

Size Ögü Tasarım kanalından Işıl hanımın Türkçe açıklamalı bir şekilde Kızlar için Jile Elbise örmek isteyen Anneler için paylaştığı Elbise tanıtımına başlamadan önce bu güzel kanalın sahiplerine çok teşekkür etmek isterim.

Kendileri bana bundan 4-5 gün önce Örgü Tasarım Dergisini kargo ile yollayarak Işıl hanımın ördüğü en güzel Örgü

orgu-yazlik-askili-jile-elbise-yapilisi
orgu-yazlik-askili-jile-elbise-yapilisi

Çocuk giysi modellerinin anlatımını ve tanıtımını yaptığı Dergiyi hediye olarak yolladılar. Dergiyi almak isteyenler için Örgü Tasarım Dergisinin bir videosunu da sayfa altında sizler ile paylaşacağım.

Örgü Yazlık Jile Elbise Örnekleri isteyen hanımlara da Bebek Örgüleri ve Çocuklar için her türlü anlatımlı Örgülerin paylaştığı sayfamızda bir çok örnek görebilirsiniz.

Askılı Jile Elbise haroşa örneği ile örüldükten sonra kedime denilen bir nevi sutaşı hazır kenar denteli ile elbiseye sahte cep yapılmış.

Askılı Jile Elbiselerin en güzel olanlarından olan bu güzel Elbise modeli Puanlı Fiyonklar ve renkli düğmeler ile süslenmiş.

orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi
orgu-askili-kiz-cocuk-jile-elbise-modeli-yapilisi

Kız Çocukları için Örgü Etek Yapılışı isteyen hanımlara da Tığla Etek Nasıl Örülür? paylaştığım sayfa da tam 63 Tane Tığla örülen Örgü Etekleri görebilirsiniz.

Erkek Çocuklar için (Örgü Efe Yeleği) Örgü Yazlık Cepken Yelek Modelleri ve tam bir sayfada 70 Tane Yeni Cepken modelleri görebilir yine Işıl hanımın uygulamalı ve Türkçe anlatımlı Cepken Yelek Örme videolarını izleyebilirsiniz.

Işıl hanımın ağzından:

orgu-kiz-jilesi-nasil-orulur
orgu-kiz-jilesi-nasil-orulur

Birinci örgü modelimizde kız jilesi çalıştık. Güzel bir kız jilemiz var arkası askılı. Bu jile için 2 adet 100gr 240 mt uzunluğunda %50 yün %50 akrilik yün kullanıyoruz.
1. Bölüm Örgüden Askılı Kız Jilesi Nasıl Örülür?

Sevgili hanımlar Örgü modeli ve Örgü kıyafet anlatımlar için sayfa altındaki yorumlar bölümünü kullanabilir ve istekte bulunabilirsiniz.

Sizlerden ricam lütfen beğendiğiniz çalışmaları Sosyal ağlarda paylaşarak sayfamıza destek olmayı unutmayınız.

Alttaki Elbise Örme aşamalarını tek,tek videolarda sırası ile izleyebilir ve güzel örgüler öğrenebilirsiniz.

2. Bölüm Yazlık Örgü Kız Çocuk Jile Elbise Örme

3. Bölüm Askılı Örgü Kız Çocuk Jile Örgü Yapılışı

4.  ve Son Bölüm Kız Jile Elbise Örme

Örgü Tasarım Dergisi Tanıtım Videosu
El işleri,Çocuk örgüleri konusunda gerçekten tam bir uzman olan Işıl hanım gerçekten gördüğüm en usta örgücü bayan. Sizlerde Videoda ve Dergiyi satın aldığınız da göreceğiniz gibi Örgü Modellerini detayları ile aşama,aşama resimlemişler ve yazılı olarak Örnekleri anlatmışlar.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz