77 TANE ÖRGÜ YAZLIK ASKILI ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ

77 TANE ÖRGÜ YAZLIK ASKILI ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ


Benim gibi Küçük Kız çocukları Annelerin bayılacağı çok güzel Tam 77 Tane Örgü Yazlık Askılı Çocuk Elbise Modelleri.Yazlik Örme Askılı Bebek Elbiseleri Yeni doğan ile 9-10 yaş arası çocuklara kadar Modeller var. Tığ işi ağırlıklı Örgü Elbiseler kadar Örgü Şişi ile örülen Yazlık-ince-Dantel Jile Elbise Örnekleri de var.

Ben bu güzel Örgüden Yazlık Elbise modellerini İnternet’te seçerek topladım ve aralarından en çok beğendiklerimi sizler ile paylaştım. Ancak gelin görün ki o kadar yoğunum maalesef buna vaktim yok. Örebilecek ya da sipariş alabilecek hanımlar,Anneler için çok cezbedici Elbise modelleri var.

Örgü örmeye yeni başlayan ancak bebeğine ya da küçük kızına Elbise örmek isteyen Anneler için Türkçe Videolu Askılı Örgü Jile Elbise yapılışı olan sayfamıza buradan bakabilirsiniz. Çok detaylı olarak 5 ayrı video ile adım,adım Videolu anlatımlı Örgü Çocuk Elbisesi.

Ayrıca daha önce paylaştığım 54 Tane Örgü Elbise modeli olan ve yine galerili 24 Tane Çocuk Elbise modeli olan bu sayfalarımıza da bakabilirsiniz.

Küçük bebekleri için Örgüden Elbise yerine farklı Bebek örgüleri düşünen Erkek bebek ve kız bebek Anneleri için 63

orgu-askili-2016-kiz-cocuk-elbiseleri
orgu-askili-2016-kiz-cocuk-elbiseleri

Tane 2016 Bebek Örgüleri olan sayfamıza bakabilirsiniz.

Kız Çocukları ve Bebekler için Örgü Etek Modelleri bulunan toplam seçilmiş en güzel 63 Tane Örgü Çocuk Eteklerine buradan bakabilirsiniz.

Erkek Çocuklar için Örgü Efe Yeleği özellikle Yaz aylarında Sünnet Düğünü olacak küçük Erkek çocuklarının şıklığına şıklık katacaktır.Diğer adı Örgü Çocuk Cepken Modellerine buradan bakabilirsiniz.Bu sayfada ayrıca Türkçe Videolu Cepken Yapılışını izleyebilirsiniz.
Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

This Post Has 11 Comments

Bir cevap yazın