Menü Kapat

cit-kirildim-orgu-modeli-yapilisi

ÖRGÜ ÇIT KIRILDIM MODELİ VİDEOLU ANLATIMLIHer türlü Örgü Örülen Örgü Modelleri desem sanırım yanlış olmaz! sizinle şimdi paylaştığım Örgü Çıt Kırıldım Modeli aynı böyle inanılmaz güzel,kibar ve adı gibi Çıt Kırıldım Örgü Modelini videolu Örgü Dersi olarak izleyip öğrenebilirsiniz.

cit-kirildim-orgu-modeli
cit-kirildim-orgu-modeli

Çıt Kırıldım Örgü Deseni minicik kare desenlerin ortasındaki noktalar ile örgü modeline dönüp bakmadan gidecek kimse olmaz gibi geliyor.

Çok ilgi çeken şöyle minik örnekleri Şiş işi Örgülerde yakıştırdığım gibi Tığ işleri örgülerde ve Tunus İşi Modellerde de çok seviyorum.

Ama bazı örnekler var 2 Burgulu Ajurlu Örgü Modeli gibi onlar istisna iri modelli örgülerden. Örgü 2 Burgulu Ajurlu Model yapılışı görmek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Biraz daha küçük desenli kabarık Halkalı örgü örneği bu gece paylaştığım ve takip ettiğim kadarı ile en çok beğenilen Türkçe örneklerden biri.

Örgü Şiş işi Çıt Kırıldım Örneği nasıl yapılır? sayfa altından bakabilir ve yorumlarınızı da bizler için altaki bölüme yazabilir beğendiklerinizi paylaşabilirsiniz.

orgu-cit-kirildim-model-yapilisi
orgu-cit-kirildim-model-yapilisi

Örgü Çıt Kırıldım Yapılışı Video izle

1 Comment

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ DALGALI HARAŞO MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir