Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE YAPILIŞI VE MODELLERİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE YAPILIŞI VE MODELLERİ TÜRKÇE VİDEOLU

38035
2017-kiz-cocuk-elbise-ornek-ve-model-yapimi

Örgü 2017 Bebek Elbise Modelleri ve Türkçe Videolu Anlatımlı Örgü Kolay Kız Çocuk Elbise Modeli Şiş ile nasıl örülür? Açıklamalı.

Örgü Kışlık Bebek Ebiseleri kadar sizlere Mevsimlik Örme Elbiseler,Örgü Yelek,Bolero ve Değişik Örgü Teknikleri ile yapılan Çocuk Örgü Modellerini de sundum.

sis-orgu-kiz-bebek-pembe-elbise
sis-orgu-kiz-bebek-pembe-elbise

Yelekli Çocuk Elbiseleri ve Örgü Bebek Tulumu ayrıca dayanamayarak Anneler kendine de örsün diye çok şık bir Örgü Gri Boyunluk modeli de resimler arasında görebilirsiniz.

Beyaz İlmek anlatımlı Türkçe Çocuk Elbise yapımı Örgü Tarifi ile Örgü Derslerine Örgü Çocuk Elbise Yapılışı ile devam ediyoruz.

Askılı ve Kolsuz Örgü Kız Elbise modellerinin içine Badi giydirebilir ya da Takım olması için Örgü Hırka,Bolero ve ya Örgü Yelek ile takım yapılır.

mavi-elbise-arka

Aynı örnek ve renkler ile Bebek Bereleri ve Patikleri takım olarak çok şirin olur. Yelek örmeyi Öğrenmek için burada Tunus Şirinem Yelek modeli nasıl yapılıyor Türkçe videosu ile baştan sona görebilirsiniz.

Ters Bambu Örgü Modeli Bebek ya da Örgü Çocuk Giysileri için biraz ağır bir örnek olabilir ancak Süveter ve yeleklerde çok yakışır.

2017-kiz-cocuk-elbise-ornek-ve-model-yapimi

Örgü V yaka Erkek Süveter Modeli Babalar için Büyük Süveter örülüşü için burada ki Yeni Süveter Modelini sizler için paylaştım.

Tığ işi Çocuk Örgüleri ve Tığla yapılan Bebek Elbiseleri için Bebek Örgüleri bölümüne bakabilirsiniz.

Resimlere Tıklayıp Daha Büyük Görebilirsiniz.

Örgü Çocuk Elbise Yapımı

2. Part

3. Part

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz