BURGULU CİMCİME ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

iki-ornekli-burgulu-cimcime-orgu-modeli
iki-ornekli-burgulu-cimcime-orgu-modeli

Şiş işi Cimcime Örneği ve Burgulu Örgü Modelinin tek Örgü Deseni üzerinde birlikte yeni bir Burgulu Cimcime Örgü Modeli yapılışı Videolu anlatımlı.

burgulu-cimcime-orgu-modeli-yapilisi
burgulu-cimcime-orgu-modeli-yapilisi

Örgü Videosunda Bayan detaylı olarak hem örnek içinde hem 2 ayrı örnek ile birlikte Cimcime Örneğini ve Burgu Modeli yapımını gösteriyor.

İsterseniz sizde bu şekilde 2 Örnekli Örgü Modeli Burgulu Cimcime Örneği gibi örer isterseniz ayrı örnekler olarak kullanabilirsiniz.

Cimcime Örneği burada Türkçe Anlatılan Kahve Çatlağı Örgü Modeline çok benziyor.İsterseniz Kahve Çatlağı örneğinin yapım aşamalarını buradan izleyebilirsiniz.

Bu Burgulu Örgü Modellerini neredeyse tüm örgü modelleri için kullanıyoruz. İki Renkli Burgu Modelini de çok kısa zaman önce burada 2 renkli 2 Burgulu Örnek adı ile paylaştım.

Burgulu Örneği birde burada ki Burgulu Lastik Örgü Modeli olarak Lastik örgü modeli içinde nasıl yapılır? görebilirsiniz. Tek renkli Lastik örneği içinde burgu örneği yapılmış.

2017 Örgü Atkılar için Burgulu Cimime Örneğinden Atkılar çok güzel olur. İsterseniz 2 burgu arasında yapılan Cimcime örneğini kenarlar için 1 er tane daha yaparsanız çok yakışır.

Ya da aradaki Şiş İşi Cimcime modelini 2 tane yaparak aralarda ki Burguları Ayrı renkler ile de yapılır.Burgulu Cimcime Örgü Deseni modelleri içinde ortada ki ara Cimcime örneği farklı renkle yapılmıştı.

Yeni Şiş İşi Örnekler için burada bulunan Tomurcuk Bahçesi örneğine mutlaka bakmalısınız. Çok fazla başkalarında göremeyeceğiniz Yeni Örgü Modellerinden iki taraflı örnek.

iki-ornekli-burgulu-cimcime-orgu-modeli
iki-ornekli-burgulu-cimcime-orgu-modeli

Burgulu Cimcime Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*