Menü Kapat

MANTAR TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK ANLATIMIİki Renkli Örgü Modelleri arasından size jakar desenli örnekler gibi oldukça ilgi çekici Mantar Tarlası Örgü

mantar-tarlasi-orgu-modeli
mantar-tarlasi-orgu-modeli

Modeli yapılışı Videolu olarak burada gösterilmiştir.İki renk iple örülen En Kolay Örgü Modelleri isteyen Nergis hanım ve sizler için paylaştığım bu model umarım hoşunuza gider.

İki Renkli Örgü Çiçek Zinciri daha yumuşak ve sevimli örgü modellerini sevenler çok beğenecektir. Günün Türkçe Örgüler bölümü için Türkçe video ile bizlere en güzel Örgü modellerini paylaşan Sevgi hanımın ördüğü Fitilli Burgu Örneği tek renkli örnekleri sevenlere gelsin.

Amacınız Yazlık bir şeyler örmek ise o zaman daha ince ve daha açık renk ipler ile örebilir hatta önümüzdeki Kış hazırlığı için Bebeklere ve çocuklara yeni örgüler hazırlayabilirsiniz.

Örgü Giysilerin dışında da El işi,Örgü Lif Modelleri,Örgü Tutacaklar,Örgü Banyo Paspasları görebileceğiniz Örgü el işlerini de sitemizde görebilirsiniz.

2016 Yeni Örgü Modelleri arasından Örgü videoları bölümünde ki güzel örgüler Erkekler için Örgü Modelleri,Bayanlar için Örgü Patikler,Tığ işi Terlik gibi çok değişik hayranlık uyandıran modeller görebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Mantar Tarlası Örgü Modeli 

3 Comments

  1. Çiğdem

    Mrb dilek hanım çok güzel bir sayfa yapmışsınız.ellerinize sağlık.yalnız ben mantar tarlası örgüsünün videosuna ulaşamıyorum.neden acaba?

    • Admin-Dilek Özatmaca

      Sormayın Çiğdem hanım haber vermezseniz bilmeyecektim.Maalesef bazı kendini uyanık sanan kanallar ilk olarak videoların paylalımına izin veriyorlar sonra bir süre sonra çakallıp yapıp videoyu erişime yasaklıyorlar.Amaçları insanlar videodaki linke tıklayıp kanallarında izlesin halbuki buradan izlendiği zaman da videolarından para kazaıyorlar ama Çakallıp yapıp bizleri de mahdur ediyorlar.Ben bakayım başka yerden bulursam videoyu paylaşırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir