El İşleri ÇİÇEK ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR TÜRKÇE VİDEOLU

ÇİÇEK ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR TÜRKÇE VİDEOLU

2373
cicek-zinciri-orgu-modeli

Bir kaç Gün tembelliğin ardından sizlere çok güzel bir örgü modeli ile dönmek istedim. Sağ olsun Sevgi hanım

cicek-zinciri-orgu-modeli
cicek-zinciri-orgu-modeli

imdadıma yetişmiş ve Çiçek Zinciri Örgü Modelini bizlere Türkçe açıklamalı Videolu olarak paylaşmış. Örnek iki renk örgü ipi ile örülüyor ve gerçekten çok şeker bir örnek.

Tığ işi Türbanlı Atkı Yapılışı hakkındaki çalışmadan süre bir süre sizlere farklı el işi modelleri paylaştım. Örgü desenleri ve Videolu El İşlerinden ziyade Havlu kenarı örnekleri,İğne Oyaları ve Etamin örneklerini de El işleri yazan bölümde görebilirsiniz.

Bu Örnek ile neler yapılır? hangi örgülere yakışır? şöyle bir baktığımızda ben en çok bebek örgülerine yakıştırdım. Örgü şişleri ile örülen Bebek battaniyesi olarak harika olur. Ponponlu kenar örneği tığ işi örgü kenar ile çok şirin bir battaniye olur.

Çiçek Zinciri Örneği ile Bebekler için Örgü Takımlar Bere,Patik ve Pantolon örülür. Bebek Hırkası ve Bebekler için örgü şişleri ile örülen Uyku Tulumları için harika olur.

Madem Bebek Örgülerine yakışır örnekleri konuşuyoruz o zaman Tavşan Kulakları Örgü Modeline de mutlaka bakmalısınız.

Arzu ederseniz Sevgi hanımın geçen hafta ördüğü Ajur Dilimli Örneği nasıl örülür? Anlatımlı Videolu olarak Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Sarmaşık orneğinize bayıldım. Hemen birşeyler örmek istiyorum. Şu an kendime yelek örüyorum bitiince inşaallah. Bu arada ne öreceğime karar veririm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz