Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI SİMLİ İPLE BURGULU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI SİMLİ İPLE BURGULU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

357
simli-iple-burgulu-orgü-modeli-video

Türkçe Örgü Videosu-Anlatımlı Örgü Modelleri-Türkçe Videolu Anlatımlı Simli İple Burgulu Örgü Modeli hem anlatım hem örnek olarak çok şık bir Örnek.Bu Örneğin hem Pembe normal iple hem Simli İple örüldüğünde nasıl görünüyor Videoda Örnek anlatımı ile birlikte görebilirsiniz.

Anne İşleri kanalından aldığım bu güzel Örgü Modelini ben çok beğendim. Bu Tür Ajurlu örgü modelleri yazlık örgüler içinde çok şık oluyor. Örnekler farklı iple örüldüğü zaman biraz daha değişik görünebildiğini bu örnekte

simli-iple-burgulu-orgü-modeli-video
simli-iple-burgulu-orgü-modeli-video

görebilirsiniz.

Bugün sizler için çok güzel örgü modelleri paylaştım ve gün sonuna kadar sizin için daha güzel Örgü desenleri paylaşmaya devam edeceğim.

Fakat son olarak size sunduğum 2 Renkli Yıldız Deseni Örneğine de bakmanızı tavsiye edeceğim.

Yabancı Örgü Videolarında ki Örgü örneklerini çıkarmakta zorlanan orta sınıf Örgücü Hanımlar için düzgün anlatımlı Türkçe Örgüleri paylaştığım El İşleri bölümüne bakmanız yeterli.

Yine çok anlaşılır Örgü Modelleri anlatımı yapan Arzu hanım dan Açık Şekilde kolay bir Örme Boyunluk modeli nasıl örülür gösterdiği videoyu Türkçe açıklamalı olarak buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz