karahindiba-orgu-modeli-yapilisi


KARAHİNDİBA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Arzu hanımdan bize Türkçe Videolu anlatımlı Karahindiba Örgü Modeli Yapılışı-Oldukça değişik bir Şiş örneği modeli olan Kara hindiba Örneği adını sizinde tahmin ettiğiniz gibi bir Çiçekten alıyor.Farklı Örgü Modelleri seven hanımlar eminim bu örneği de beğeneceklerdir.

Hırka ve Kazak örmek isteyenler eğer uygun bir Örnek arıyorlarsa bu örnek bunlar için çok güzel bir örnek. Bugün size bir kaç güzel örnek yapılışı göstermeyi istiyorum .

İlk olarak yine Bugün sizinle paylaştığım Şerife hanımın Türkçe olarak açıkladığı videosunu paylaştığı Burgulu Baklava Ajurlu Örgü Modeline de buradan Bakabilirsiniz.

Evinize baharı getirecek tüm Dekorasyona farklılık katacak Örgü Kırlentleri seviyorsanız burada bulunan 54 Tane Örgü Kırlent Modellerine buradan bakabilir ve hem tığ işi hem örgü şişleri ile örülen Örgü ve Dantel Yastık modellerini görebilirsiniz.

karahindiba-orgu-modeli-yapilisi
karahindiba-orgu-modeli-yapilisi

Karahindiba Örneği Nasıl Örülür?Videolu örnek izle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KARAHİNDİBA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir