Örgü Modelleri ÖRGÜDE ÇİÇEK DESENİ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALI

ÖRGÜDE ÇİÇEK DESENİ YAPILIŞI VİDEOLU AÇIKLAMALI

1002
Çiçekli Örgüler
cicekli-guzel-orgu-ornegi

Örgüde Çiçek Desenleri nasıl yapılır? Çiçekli Örgü Modeli olan bu güzel Anlatımlı Videolu Örnek Bebek

Çiçekli Örgü
Orgude-cicek-desenleri

örgülerinde her türlü giyside çok şirin olur.Aynı renk ile örebilir ya da sizde bu şekilde iki renkli Çiçekli Örgü Modeli olarak yapabilirsiniz.

Kız Bebek ve Çocuklara Çiçek Desenli Örnek ile Hırka ve Yelek yaptığınızda aynı renk tonları ile daha az Çiçekli örnek yaparak sevimli örgü Bebek takımları güzel durabilir.Örgü videosu içinde sizinde göreceğiniz gibi aynı renk yani tek renkli örgü modeli olarak ta bir o kadar hoş ve asil oluyor.

Örgü şişi ile Kadın Yelekleri örmeyi düşünürseniz altta göreceğiniz modelde sizinde gördüğünüz gibi Örgü Başlangıcında Yelek Etekleri Çiçekli Örgü ile hem kıvrımlı hem daha şık olur. Tabi bu Örgü Elbiseler ve Örme Eteklerde de bu şekilde örneğe başlar başlamaz Çiçekli Örgüden yapabilirsiniz.

Hatta Çiçekli Şık Örgü Modelini Örgü Şal kenar örneği olarak düşündüğümde de ne kadar güzel bir Örme Şal yapabiliriz.

Çiçekli Örgüler
cicekli-guzel-orgu-ornegi

Sizler için İnternet’ten bularak derlediğim ve yazılı anlatımını yaptığım güzel Tğ işi Örgü Yelekler sizler tarafından çok beğeniliyor.Dün o kadar güzel bir Tığla Örülen Yelek Örneği paylaştım ki Yelek Örmeyi düşünüyorsanız Ananas Örgü Yelek Örneğine mutlaka bakmalısınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz