Örgü Modelleri TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ MOTİFLERİ

TIĞ İŞİ YATAK ÖRTÜSÜ MOTİFLERİ

5422
Tığla Yatak Örtüleri
orgu-tigla-yatak-ortuleri

Tığ işi Örtü Modelleri-Tığla Örülen Yatak Örtüsü Örnekleri– Kış için çok şık olan Örgü Örtüler,Örgüden Yatak karyola Örtüleri örmeyi düşünenlere Videolu anlatımlı Kare Birleştirmeli Yatak Örtüsü Dantel Motifler ve onlarca Kare Motif Örnekleri.

Yeni Örgü Kare Dantel örnekleri ile Yatak odanız için Örgü Örtüler,Örgü Koltuk örtüleri ve Battaniyeler örmeyi istiyorsanız şimdi başlasanız Kış gelinceye kadar çok şık Örgü Yatak Örtüsü örebilirsiniz.

Yatak odalarına hem renk hem Dekorasyon olarak şıklık katan Örgüleri tüm bayanlar çok sever. Yatak Örtüsü modelleri arasında sizinde göreceğiniz gibi motifler hem örnekli hem aralarda basit sade sadece trabzanlı olarak ta örülüyor.

Örgü şişleri ile yatak örtüsü Örgü Modeli arayanlara güzel Örgü Çiçekli çok şık her türlü örgüde kullanılan burada ki örneğe de bakabilirsiniz.

Tığ işi Yelek Örgü Modeli Ananas Örneği olarak sizinle paylaştığım burada göreceğiniz bu Tığ işi model ile birleştirme olamadan bütün olarak şık bir Örgü Yatak Örtüleri yapılır.Bu tür örgüler için sade ve şık kenar örgüsü yapmanız yeterli.

Anlatımlı Yatak Örtüsü Tığ işi Modeller için saya altına size 2 tane çok güzel Videolu Kare Motif yapılışı da ekledim onlara da bakabilir ve örneklerini çıkarabilirsiniz.

Resimlere Tıklayarak Motifleri daha Büyük olarak görebilirsiniz.

Örgü Yatak Örtüleri-Tığ İşi Motifler
Örgü Motif Videosu

Cicekli Kare Motif Video

2 YORUMLAR

  1. Sevgili Çidem hanım bunu kimse bilemez.Bu Motife,tığa ve örneğe,ipe göre değişir.Senin yapman gereken 1 yumak ip alacak onunla kaç motif yaptığına bakarak ona göre kaç motif kaç ip gider hesaplaman gerekir

  2. Merhaba ben çift kişilik yatak örtüsü yapacağım ve kaç yumak ip gideceğini hiçbir sayfadan öğrenemedim. Yardımcı olabilir misiniz?(3 renk ip kullanacağım)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz