Örgü Modelleri ÖRGÜ KENARLARI MOTİFLİ OMUZ ŞALI ATKI MODELİ

ÖRGÜ KENARLARI MOTİFLİ OMUZ ŞALI ATKI MODELİ

1453

2015 Bayan Örgüleri arasında bu sene en çok beğenilen ve bayanlar tarafından tercih edilen Şal şeklinde hem baş,hem boyun ve omuzların örtüldüğü Örgü Şal Atkılar.

Kenarları Motifli Şal şeklindeki Atkı Şiş ile Haraşo olarak örülmüş daha sonra Kenar motifleri Tığ ile örülerek Atkının yan tarafına dikilmiş.

Ben sizle için Atkı ya da Şal kenarlarına örebileceğiniz bir kaç Kenar Motif örneği sundum tabi siz isterseniz sitemizde bulunan El işleri bölümünden farklı Motiflerden seçebilirsiniz.

Şişle Örülen Bayan Kadınlar için  Örme Şallar Kaban ve Pardösü üzerine çok şık görünüyor. Sizlere tavsiyem aynı örnekle Çizme içine giyilen Örgü Tozluk ile takım halinde örmeniz.

2015 Örgüleri bu kış kalın ve yumuşak ipler ile örülüyor. Sakallı ip,saçaklı ip gibi ip çeşitleri daha çok Duş Lifleri için Tercih ediliyor.

Eğer Örme Şal Atkısı biraz daha Abiye ve şık olsun istiyorsanız yanlara örülen Kenar motiflerinin içine İnci boncuklar dikebilirsiniz.

Uzun fakat kısa şekilde Örülen boyun ve omuz  Atkıları uçlarına dekoratif düğmeler dikilerek çok daha güzel ve kullanışlı hale geliyor.

2015 Örgü Boyun Atkıları sayfamız da daha fazla örnek görebilirsiniz.

kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi

kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-2
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-3
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-4
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-6
Shoulder Knit Throw-Schulterstrick Wurf-Shoulder Lance Knit-La projection d’épaule Tricoter-Skulder Strikk Throw-Ghualainn Caith chniotálfaidh-Hombro Throw Tejer-Shoulder Sticka Throw-Spalla Lancio Knit

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz