https://nazarca.com/2-oya-yapimi-ile-80-tane-oya-modelleri


LALE İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yazma,Yemeni

İğne Oyası Lale Modelli Havlu Kenarı Yapılışı-İğne Oyası Nasıl Yapılır? Videolu İğne Modeli Dersleri-Açıklamalı Lale İğne Oyası Havlu Çeyizlik Oya Modelleri için çok güzel ve ayrıntılı Oya Dersi.

Zarif Oya Modelleri ve İğne Oyaları Açıklamalı Yapılışları için Marifetli Bayan harika bir Model olan Havlu Kenarı İğne Oyası Örnekleri içinde en güzeli.

lale-ornekli-igne-oyalari
lale-ornekli-igne-oyalari

Bu aralar Oya Modellerini fazla paylaşmıyordum.Ama Yaz için artık en güzel Oya Modellerini burada bulabilecek 2017 İğne Oyaları için burada ki modellere ve yapılışı olan İğne Oyalarına bakabilirsiniz.

lale-igne-oyasi-yapim-asamalari
lale-igne-oyasi-yapim-asamalari

Boncuklu Tığ Oyaları Yeni 2017 Modelleri Çeyizlik Tığ Oyaları istekleri çok geliyor ben de bunun üzerine burada Şişte Turuncu Boncuklu Tığ Oyası Modeli yapılışını paylaştım.

lale-igne-oyasi-havlu-ceyizlik
lale-igne-oyasi-havlu-ceyizlik

Çeşitli Tığ ve İğne Oyaları için 80 Adet Oya Resimleri Model fikirleri ve 2 tane Oya Yapımı olan sayfaya buradan bakınız.

havlulara-igne-oyasi-lale-modeli
havlulara-igne-oyasi-lale-modeli
laleli-igne-modeli-havlu-oyasi
laleli-igne-modeli-havlu-oyasi
yazmalara-igne-oyasi-lale-modeli
yazmalara-igne-oyasi-lale-modeli

Lale İğne Oyası,Laleli Oya,İğne Oyası Lale Modeli,İğne Oyası Yapılışı,İğne Oyası Dersleri,Açıklamalı İğne Oyaları,Yeni İğne Oyaları,Çeyizlik İğne Modelleri,İğne Oyalı Havlular

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “LALE İĞNE OYASI TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir