KİBAR MODELLİ ÇEYİZLİK İĞNE OYASI TARİFİ

kibar-sirali-ceyizlik-igne-oyasi-modeli

4 Sırdan oluşan Kibar Modelli Çeyizlik İğne Oyası Videolu Tarifi ile Geniş bir model olduğu için  Yazma ve Havlu ucu Modeli kadar Namaz örtülerine de çok yakışıyor.

4 sıra ile tamamlanan Modele ilk olarak Zürafa yapıldıktan sonra 2. sırada Trabzanlı alt sıra örneği sonra ki sırada Tekrar Zürafalar ve  Yeşil yapraklar ve en son sırada Çiçekler yapılarak model bitiriliyor.

ceyizlk-4-sira-kibar-igne-oyasi
ceyizlk-4-sira-kibar-igne-oyasi

Biraz zahmetli ama böyle Zarif İğne Oyaları Çeyiz hazırlığında olan Hanımlar böyle ağır zari modelleri çok istiyorlar.Malum Kış ayının son 1-2 ayı kaldı Yazın Düğünü olan Çeyiz tamamlamak için uğraşan ya da Şık Oyalar arayan hanımlara önerim.

Model için 3 renk Oya ipi,Oya İğnesi ve Yazma  Havlusu hazır olanlar modele hemen başlayabilirler.Anlatımı alttaki videoda

4 Sıralı Çeyizlik Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*