YAPIM AŞAMALI İĞNE OYASI VİDEOLU TARİFİ

yapim-asamali-igne-oyasi
yapim-asamali-igne-oyasi

Yapım Aşamalı-Güzel İğne Oyalarını görüp bilmeyenler ama “İğne Oyası Öğrenmek İstiyorum” diye bana mesaj atan hanımlara Türkçe videolu Açıklamalı Kolay İğne Oyası modeli Türkçe videolu açıklamalı İğne Oyası Dersleri ile artık Oya bilmeyen kalmayacak.

Gördüğünüz gibi renk ve modeli ile beğenilmeyecek gibi değil. 2017 İğne Oyaları Usta Oya bilen hanımlar öyle Oyalar yapıyorlar ki İnsan bilmiyorsa bile Öğrenmek için Hevesleniyor.

Çeyizlik Yazma  İğne Oyaları şimdilerde  Çeyize Hazır Tekstil ürünleri tercih ediliyorsa da bu herkes için geçerli değil.

igne-oyasi-anlatimli-model
igne-oyasi-anlatimli-model

Çeyiz hazırlığı yapan Genç kızlarımız ve Anneleri Yeni İğne Oyası Modelleri arayan hanımlara bu güzel el emeği çalışmaları sunmaktan çok mutluyum.

Çeyizlik Havlu Modeli isteyen hanımlar için Bugün Halkalı İncili Havlu Kenarı örneği videolu Dantel dersleri için burada beğeninize sunuldu.

Parmakla İğne Oyası Sesli anlatımlı İğne Oyası yapılışı isteyen  bu modelleri yapmayı yeni öğrenenler için hem güzel hem Kolay İğne oyası örneğini buraya bakarak hemen çıkarabilirsiniz.

Yine Sesli İğne Oyası Videoları için çok kolay Acemi oyacılar için Plastik Çatalda İğne Oyası nasıl yapılır? buradan bakabilirler.

Tığla 7 Motifli Lif Örneği bundan önceki size sunduğum modeli görmek isteseniz ona da buradan ulaşın.

igne-oyasi-yap
igne-oyasi-yap

İğne Oyası Yapımı,İğne Oyası Dersleri,Açıklamalı İğne Oyaları,Kolay Oyalar,İğne Oyası Yapım Aşamalı,Çeyizlik Oya

igne-oyasi-dersleri
igne-oyasi-dersleri
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*