ÖRGÜ PETEKLİ İKİ TARAFLI BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-iki-tarafli-battanye-ornegi
orgu-iki-tarafli-battanye-ornegi

Tığ işi Bebek Battaniye Örnekleri-Türkçe videolu açıklamalı Bebek Battaniyesi Modelleri için İki Tarafı da kullanılan Petekli İki Yönlü Bebek Battaniyesi yapılışı.

Renkli Bebek Battaniyesi Örnekleri Sarı ve Lacivert aynı zamanda  Pembe Beyaz renkler Erkek Çocuk Battaniyesi ve Kız Bebek Battaniyesi örneği olarak gösterilmiş.

Sunanın Elinden anlatımlı  Petekli Tığ modeli Farklı Örgüler için Örgü Lif Modelleri içinde kullanılan Çift Katlı Lif Örnekleri hem kalın hem kullanışlı oluyor. Örgü Örtü olarak ta Karyola ve Baza üzerine Tığ işi Örtü olarak ta düşünebilirsiniz.

petekli-iki-yonlu-tig-isi-battaniye-modeli
petekli-iki-yonlu-tig-isi-battaniye-modeli

Şişle yapılan Bebek Battaniyeleri için Kabarık modeli kullanılan ipi ile benim çok beğendiğim Baloncuklu Bere Boyunluk yapımında kullanılan Modele buradan bakabilir ister Baloncuk örneği ile Bere ve Boyunluk yaparsınız ,isterseniz örneği öğrenip farklı Örgülerde kullanırsınız.

orgu-cift-yonlu-battaniye-motifi
orgu-cift-yonlu-battaniye-motifi

Örgü Tutacak Olarak ta kullanılır ama delikli bir örnek olduğu için linkte verdiğim Tığa yapılan Tutacak Modelini düşünebilirsiniz.

orgu-iki-tarafli-battanye-ornegi
orgu-iki-tarafli-battanye-ornegi

Petekli Tığ İşi,İki Yönlü Battaniye,Örgü Çift Taraflı Örnek,Çift Taraflı Tığ İşi,Bebek Battaniye Örneği,İki Yönlü Örgü Battaniye

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares