Örgü Modelleri Bebek Örgüleri VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BANTLI BEBEK PATİK

VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BANTLI BEBEK PATİK

675
tig-isi-yeni-orme-patik-orguler-modeli

Bebekler için Tığla örülen Yün Örgü Patik Modelleri içinden sizlere Videolu anlatımlı çok kolay net ve anlaşılır Örgü Bebek Patiği Yapılışı. 2015 Patik Modelleri isteyenler için değişik Düğmele süslenmiş,Bantlı,Çiçekli ve şirin Patik çeşitlerini Patikler bölümüne bakıp hepsini görebilirsiniz.

Resimli açıklamalı örmesi kolay Patik Örgü Örnekleri isteyenleri de elbette unutmuş değilim. Hatta sizler için Türkçe olarak anlatılan Patik nasıl örülür?

Patikte artırma ve kesme nasıl yapılır? Bebek patiğine kaç ilmekler başlanır? Örgü iğnesi ve Tığla örülen onlarca Patik Modelini sitemde görebilirsiniz.

Sizlere bir kaç gün önce Pratik yazarın paylaşımı olan çok detaylı ve Türkçe anlatılan Tunus Patik Modelini sunmuştum.Annelerin kendisi için örebileceği Tunus işi Patikler 37-38 ve 39 numara ayak ölçüleri olanlar için ideal.

bebekler-icin-bantli-tigla-orulen-orgu-patik
bebekler-icin-bantli-tigla-orulen-orgu-patik

Yine Türkçe anlatılan Yamalı Patik modeli olan Bayan Patik Modelleri arasında en kolayların dan örgü şişi ile örme Patik modelini buradan görebilirsiniz.

Sevgili Arkadaşlar sizlerden ricam lütfen gerçekten beğendiklerinizi kendi Facebook sayfalarınız da paylaşarak sitemin daha çok kitleye ulaşmasına yardımcı olunuz.

Bebek Patik Örneğinin nasıl örüldüğünü alttaki videoda adım,adım Patik Örme aşamalı olarak izleyerek sizde bir yandan rahatlıkla Örneğini çıkarabilirsiniz.

Bebeklerin ayak bileklerinin üşümemesi için bilek bölümünü biraz daha yüksek örebilirsiniz.Lütfen Düğme ile süslemek yerine Örgü Düğme veya örme Çiçekler ile süsleyin. Düğmeler bebeklerin boğazına kaçabilir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz